LG ambiciozi mērķi 3D formāta televizoru jomā

LG Electronics (LG) apņēmies izmantot savas vadošās pozīcijas 3D tehnoloģiju tirgū — par to paziņojot pirms LG nākamās paaudzes CINEMA 3D TV sērijas atklāšanas globālajā tirgū.

LG ir ambiciozi mērķi 3D formāta tehnoloģiju tirgū, un ir gandarīts par producenta Džeimsa Kamerona (James Cameron) komentāru, ka viņš dod priekšroku polarizētām brillēm, jo tās „paātrinās 3D televīzijas ieviešanu mājsaimniecībās”. Dž. Kamerons ir idejas autors 3D filmai Avatars, kas kļuvusi par visu laiku ienesīgāko filmu, gūstot gandrīz trīs miljardu eiro lielu peļņu.

[img]http://datuve/images/upload/20110420205340.jpg[/img]
Runājot par ieguvumiem, ko nodrošina LG CINEMA 3D TV tehnoloģija, kuras pamatā ir polarizētas brilles, LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors Havis Kvons (Havis Kwon) sacīja: „Pašlaik pastiprinās cīņa starp ražotājiem, kas izgatavo 3D displeju tehnoloģijas, kuru pamatā ir dārgi aktīvā „shutter-glass” displeji, un ražotājiem, kas piedāvā Film Patterned Retarder (FPR) ekrānus. LG patērētāji vēlas, lai 3D satura skatīšanās būtu pēc iespējas ērtāka un baudāmāka arī mājas apstākļos. Tāpēc LG CINEMA 3D TV piedāvā tehnoloģiju, kas izmanto polarizētu, ekrānam pārvilktu plēvi, nevis masīvas, dārgas brilles, kuras ir jāuzlādē pirms katras lietošanas. LG CINEMA 3D TV tehnoloģija ir patērētājiem ne tikai ērtāka un vieglāk izmantojama, bet tās veidotais attēls ir spilgtāks, skaidrāks un bez ņirboņas.“

LG CINEMA 3D televizoru globālā atklāšana notiks Le Grand Palais Parīzē, Francijā, 21. aprīlī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us