LG 84 collu Ultra HD 3D televizors tagad pieejams arī Latvijā

Augustā LG Electronics (LG) laida klajā revolucisonāru 84 collu 3D televizoru. Tagad, novembrī šīs jaunums sasniedzis arī Latviju – no šīs nedēļas pārsteidzošais 84 collu īpaši augstas izšķirtspējas Ultra HD 3D televizors (modelis: 84LM960V) ir pieejams atsevišķos veikalos. LG Ultra HD 3D televizors apvieno 3D un Smart TV funkcija, kuru efektīvi papildina Ultra HD tehnoloģija.

LG Ultra HD 3D televizoru raksturo vēl nebijusi skatīšanas pieredze: satriecoša attēla kvalitāte ar 8 miljoniem pikseļu un četras reizes labāku izšķirtspēju (3840×2160) nekā pašreizējiem Full HD televizoru paneļiem, kas panākts, pateicoties LG modernajam Triple XD Engine procesoram.

Papildus satriecošajai attēla kvalitātei, LG aprīkojis Ultra HD 3D televizoru ar CINEMA 3D tehnoloģiju, paceļot 3D skatīšanas pieredzi jaunā kavlitātē. 3D Depth Control un 3D Sound Zooming funkcijas ļauj skatītājam personalizēt 3D skatīšanas parametrus: regulēt “attālumu” starp tuviem un tāliem objektiem ekrānā, kā arī analizēt ekrānā esošos objektus, lai ģenerētu skaņu atbilstoši to atrašanās vietai un kustībai. Turklāt speciāls konvertācijas rīks ļauj pārveidot 2D saturu 3D formātā, paplašinot 3D satura pieejamību.

[img]/images/upload/20121107190950.jpg[/img]

Jaunajā vied-funkciju klāstā ir iekļauta arī Dual Play funkcija, kas spēlētājiem ļauj piedzīvot vēl nebijušas emocijas, ļaujot pretiniekiem vienlaikus redzēt dažādus attēlus vienā un tajā pašā ekrānā.

Lielisko vizuālo attēlu milzīgajā ekrānā veiksmīgi papildina īpaša 2.2 skaļruņu sistēma, kas sastāv no diviem 10 W skaļruņiem un diviem 15 W zemfrekvenču skaļruņiem. Augstākā līmeņa aparatūra ir papildināta ar kvalitatīvu LG Smart TV ekosistēmu, kas sastāv no vairāk nekā 1200 aplikācijām, filmām, tiešsaites televīzijas kanāliem, sociālajiem tīkliem un daudz citiem pakalpojumiem tūlītējai lietotāja ricībai.

LG 84 collu Ultra HD 3D televizoru ir iespējams iegādāties veikalos Elkor un Hi End Collection, iepriekš to pasūtot.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us