“Lendiscore” intelektuālā kredītreitinga izvērtēšana

Vietējiem uzņēmumiem un starptautiskām kompānijām, kuru pamatdarbība ir saistīta ar finanšu pakalpojumiem, nozīmīgs stūrakmens ir klientu kredītreitinga izvērtēšana. Lai veiktu visaptverošu un daudzpusīgu datu analīzi atbilstoši mūsdienu tendencēm, SIA “Lendiscore” apvieno nozares ekspertus un piedāvā skrupulozus kredītreitinga izvērtēšanas pakalpojumus.

Pārdomātā un mērķtiecīgā uzņēmējdarbībā gan stratēģiski, gan operatīvi lēmumi jāpieņem, balstoties uz sistemātisku datu analīzi. Tā dēvētie “big data” biznesa vidē šodien pielīdzināmi tādiem jēdzieniem kā “jaunais zelts” vai “jaunā nafta”, taču datu kopu sistematizācija veido vien nelielu īpatsvaru no komplicētāka procesa. Svarīgākais solis ir precīza un korekta datu interpretācija, nepieļaujot izplatītas kļūdas, piemēram, “ogošanu” datos. Tāpēc “Lendiscore” inovatīvā pieeja palīdz izvairīties no selektīvi atlasītas informācijas, kas apstiprina konkrētu sakarību vai pierāda iepriekš izvirzītu hipotēzi, bet nav reprezentatīva. Gadījumos, kad klients iepriekš saņemtos aizdevumus ir laikus atmaksājis, rodas priekšstats, ka arī perspektīvā plānotās saistības persona vai uzņēmums izpildīs laikā. Taču šis priekšstats var būt maldīgs, ņemot vērā pasaulē neparedzamas izmaiņas, kas ievieš korekcijas arī maksātspējā.

Jāuzsver, ka inovatīva datu novērtēšana identificē korelācijas, kas bez padziļinātas analīzes nebūtu iespējams. Tādējādi nozares eksperti ar intelektuālām metodēm samazina aizdevēja risku, sniedzot visaptverošus, datos balstītus secinājumus. “Lendiscore” darbības pamatā ir tieši jaunāko datu zinātne, ko veido iekšēji izstrādāti un industrijā pārbaudīti kredītreitinga modeļi.

“Finanšu tehnoloģiju un pakalpojumu pieprasījums palielina nepieciešamību pēc intelektuāla datu apkopojuma. Mūsu kredītreitinga izvērtēšanas pieredze kļūs par uzņēmumu priekšrocību, atspoguļojot potenciālos scenārijus. Vadošie nozares eksperti ar inovatīviem IT risinājumu kompleksiem turpina palīdzēt kompānijām izcelties starp konkurentiem, kā arī sasniegt izvirzītos biznesa mērķus,” uzsver finanšu tehnoloģiju uzņēmuma “Lendiscore” direktors Jānis Ozols.

Individuāla pieeja katram klientam

Kā šāds pakalpojums darbojas dzīvē? “Lendiscore” eksperti integrē visu pieejamo informāciju un sniedz individualizētu klienta kredītreitinga novērtējumu, lai kompānijas pieņemtu gudru, finansiāli rentablu lēmumu par finanšu pakalpojuma sniegšanu. “Lendiscore” komandu izceļ individuāla pieeja, kas apzina klienta vēlmes un pastāvīgi pilnveido risinājumus.

Uzsākot izpēti, speciālisti vispirms apkopo datubāzēs pieejamos klienta finanšu datus. Vēlāk tos pārbauda un analizē, lai izvērtētu kredītreitingu, balstoties uz algoritmiem un inteliģentām vadības sistēmām.

Jāpiebilst, ka SIA „Lendiscore” aizstāv sinerģisku pieeju, proti, datu analīzes procesos tiek apvienotas augstākā līmeņa informācijas tehnoloģijas un profesionāļu – augsti kvalificētu jomas ekspertu – personīgā, pieredzē balstītā pieeja. “Lendiscore” uzraudzībā top kredītspēju atspoguļojoši ziņojumi, kas sekmē jaunu sadarbību un palīdz radīt uzņēmuma veiksmes stāstu.

Vairāk informācijas: https://lendiscore.com/lv/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us