Lejupielādē Internet Explorer 8 (IE8) un laimē portatīvo Acer Aspire 1410, 300Ls vērtībā

Tu vari saņemt vērtīgas balvas par Internet Explorer 8 lejupielādi! Lejupielādē jauno Internet Explorer 8, reģistrējies un tu piedalies akcijā lai laimētu Acer Aspire 1410, 300Ls vērtībā! Šādi piedāvājumi patiešām “nekrīt no gaisa”! Tāpat Tu vari laimēt vienu no astoņām Microsoft Arc Mouse pelēm 30Ls vērtībā un tikt pie jaunākā un drošākā Microsoft Internet Explorer.

Internet Explorer 8 lejupielādes akcijas ietvaros izlozētās balvas tiks pie jaunajiem saimniekiem pateicoties Microsoft Latvija pārstāvniecībai.

Tikai viens laimīgais Internet Explorer 8 lejupielādējs tiks pie galvenās balvas – Acer Aspire 1410, kuram it Genuine Windows® 7 Home Premium operētājsistēma, Intel® Celeron® procesors SU2300, kas atbalsta Intel® 64 arhitektūru. Datora ekrāns strādā gan 11.6″ HD 1366×768 vai SD 1024×600 pixel rezolūcijās, ko nodrošina high-brightness (200-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD matrica.

Interesanti, ka Microsoft Arc Mouse pele, kas ir balvu sarakstā, ir viens no novatoriskākajiem pēdējā laika produktiem. Revolucionārais Arc Mouse dizains apvieno darbvirsmas pelei raksturīgo komfortu un portatīvās peles lietošanas priekšrocības. Arc Mouse pele ir samazināma līdz pat 60% no tās pilnā izmēra. Sīkāku informāciju par Microsoft Arc™ Mouse peli skaties šeit: http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/productdetails.aspx?pid=112

Veiksmīgu IE8 lejupielādi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us