Leģendārais komponists Enio Morikone sarakstījis mūziku LG viedtālruņiem

LG Electronics (LG) paziņojis par plāniem laist klajā par kinofilmu mūzikas maestro dēvētā Enio Morikones (Ennio Morricone) ekskluzīvu mūzikas un zvanu toņu kolekciju. Tā ir pirmā šāda veida sadarbība un aptvers gan nesen komponētus skaņdarbus, gan arī izlasi no Morikones leģendārajiem darbiem, tostarp Cinema Paradiso, The Mission un Love Affair.

Turklāt izcila mūzika apvienota arī ar iespaidīgu tehnisko platformu – LG inženieri ieguldījuši apjomīgu darbu audio veiktspējas pilnveidošanā jaunākajos viedtālruņos. Ekskluzīvā mūzika jau iepriekš būs ielādēta LG viedtālruņos – sākot LG Optimus 2X – un viedtālruņu lietotāji varēs izvēlēties sev piemērotāko no 25 Morikones skaņdarbiem — 15 zvanu toņiem, kas komponēti īpaši LG, un 10 viņa populārākajām kino melodijām.

[img]http://datuve/images/upload/20101222112521.jpg[/img]
“Morikone ir viens no visu laiku pasaulē iecienītākajiem skaņu ierakstu komponistiem,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Un īpaši jāizceļ iespaidīgais darbs, ko viņš paveicis LG Optimus 2X – mūzikas atskaņošanai, atrodoties kustībā.”

Itālijā dzimušais Morikone ir viens no produktīvākajiem un ietekmīgākajiem filmu mūzikas komponistiem pasaulē. Savas izcilās karjeras laikā viņš komponējis un aranžējis partitūras vairāk nekā 500 filmām un televīzijas programmām.

[img]http://datuve/images/upload/20101222112545.jpg[/img]
Papildus 25 zvanu toņu un mūzikas kolekcijai, LG plāno izstrādāt arī vairākas lietojumprogrammas, kuru saturs būs saistīts ar Morikones daiļradi, piemēram, attēlu un videoklipu bezmaksas lejupielāde no LG Application Store (www.lgapplication.com), sākot ar nākamo gadu. Vērts atzīmēt, ka sadarbība ar Enio Morikoni ir daļa no LG Mobile Signature Sound sērijas, kas tika aizsākta 2006. gadā ar The Real Group — godalgoto a cappella grupu no Zviedrijas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us