Latvijas uzņēmums SIA Green Ride piedāvā jaunākās paaudzes elektro motorollerus

Latvijas uzņēmums SIA Green Ride pirmoreiz Latvijā piedāvā jaunākās paaudzes elektro motorollerus, kas piemēroti pilsētas satiksmei. Motorolleri darbojas bez trokšņa un izplūdes gāzēm, un elektroenerģijas patēriņš uz 100 kilometriem ir tikai 21 santīms.

Vācijā ražotie elektro motorolleri kļuvuši par modes kliedzienu visā Eiropā un sadarbībā ar SIA Green Ride pieejami arī Latvijā. Pieejami četri dažādi motorolleru modeļi: Retro, Bel Air, Future un Milano. Maksimālais motorollera pārvietošanās ātrums ir vidēji 45 kilometri stundā, tāpēc šie transporta līdzekļi ir ideāli piemēroti pilsētai.

Elektro motorolleris darbojas ar lādējamu bateriju – vidēji ar vienu uzlādes reizi iespējams nobraukt no 50 līdz 70 km. Uzlādi iespējams veikt pie jebkuras kontaktligzdas, turklāt Milano modelis pieejams arī ar atvienojamu litija akumulatoru, tādējādi atvieglojot uzlādēšanas iespējas. Litija akumulators ir ātri un ērti noņemams, tāpēc uzlāde iespējama gan mājās, gan darba vietā un pat kafejnīcā.

[img] /images/upload/20130508132345.jpg[/img]

„Ekonomija, saudzīga attieksme pret dabu, stils un elegance – šīs četras īpašības raksturo elektro motorolleri. Sabalansētā motora jauda un vienkāršā lietošana šo transporta līdzekli padara pieejamu arī sievietēm un jauniešiem,” saka SIA „Green Ride” valdes locekle Laima Gintere.

Vidēji 100 km brauciens ar elektro motorolleri izmaksā 21 santīmu. Turpretī, braucot ar degvielas dzinēju – līdz pat deviņām reizēm dārgāk! Jāņem vērā, ka elektro motorolleriem nav nepieciešams filtri un eļļa, kas vēl vairāk samazina uzturēšanas izdevumus.

Elektro motorolleri ir videi draudzīgi, jo neizdala izplūdes gāzes un izmešus. Ar elektrību darbināmais motors ir krietni klusāks par benzīna motoru, turklāt šiem modeļiem braukšanas laikā gandrīz nav vibrācijas, kas garantē īpaši komfortablu pārvietošanos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us