Latvijas spēļu izstrādātājus aicina pieteikties EuroPlay konkursā

Šī gada 28. augustā, pirmo reizi vēsturē, norisināsies ‘EuroPlay’ konkurss. Šajā pasākumā, kurš tiek pozicionēts kā “Eirovīzija priekš videospēlēm”, tiks izvēlēta Eiropas labākā 2020. gada vēl nepublicētā videospēle.

EuroPlay ir daļa no tiešsaistes pasākumu sērijas, kas tiek veidota tradicionālās Gamescom klātienes programmas vietā, un tas šogad tiek padarīts iespējams apvienojoties organizācijām no 14 valstīm. Trīs no tām ir Latvijas organizācijas: Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija, Ventspils Digitālais centrs un Ventspils Augsto tehnoloģiju parks.

Ikviens Latvijas spēļu izstrādātājs tiek aicināts pieteikt savas spēles ‘EuroPlay Latvia‘ konkursam, kurā tiks izvēlēta spēle, kas pārstāvēs mūsu valsti finālā. Latvijas pārstāvis tiks izvēlēts 2 kārtās: 31. jūlijā, žūrijas balsojumā, kurā izvēlēsies 3 labākās spēles un 2. augustā, publiskā balsojumā, kur tiks izvēlēta labākā starp žūrijas atlasītajām spēlēm. Abu kārtu uzvarētāji tiks paziņoti iepriekšminētajos datumos plkst. 19:00 RockNight studijas pārraidītajā straumē.

Uzvarētājs ne tikai pārstāvēs mūsu valsti visas Eiropas priekšā, bet arī iegūs iespēju tikties ar videospēļu žurnālistiem, investoriem un izdevējiem privātās virtuālās konferenču telpās pēc ‘EuroPlay’ pasākuma beigām.

Lai spēle kvalificētos dalībai, tai jābūt:

  • Nepublicētai: spēle nedrīkst būt pieejama spēlēšanai plašākai auditorijai pirms 28.08.2020. Spēles, kurām ir pieejams tikai demo, kvalificējas;
  • Spēles vecuma ierobežojums nedrīkst pārsniegt PEGI16;
  • Var iesniegt tikai videospēles (galda spēles šajā konkursā nepiedalās);
  • Uzņēmumam, kurš izstrādā spēli jābūt reģistrētam Latvijā;
  • Spēles var iesniegt arī nereģistrētas komandas (piemēram studentu grupas), tādā gadījumā lielākajai daļai no komandas ir jābūt Latvijas valsts piederīgajiem.

Lai pieteiktu spēli dalībai, līdz 30. jūlijam nepieciešams aizpildīt šo formu, kurā jāiesūta spēles prezentācijas video.

Video garums nedrīkst pārsniegt 2 minūtes, 30 sekundes un tam jābūt angļu valodā. Ieteicams izmantot maisījumu no spēles gameplay, studijas un interviju ierakstiem, ja nepieciešams, izmantojiet voice over, lai labāk paskaidrotu savu spēli auditorijai. Jāpastāsta/jāparāda spēles “features“. Jāpastāsta par savas spēles, komandas/studijas nodomiem, mērķiem un sapņiem, par to cik tālu ir spēles izstrādes process un kā tiek plānots nogādāt spēli līdz gala lietotājam (platformai). Labs piemērs pieejams šeit.

Video būs noteicošais faktors tam, vai jūsu spēle uzvarēs gan Latvijas pusfinālā, gan ‘EuroPlay‘ finālā. Šim video būs iespēja izrādīt jūsu spēli spēlētājiem, Gamescom faniem, presei, izdevējiem un investoriem, tādēļ tam noteikti vajadzētu parādīt spēles kvalitāti un aizraut potenciālos spēlētājus un presi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us