Latvijas kompānija Just5 laiž klajā oriģināli krāsainos SPACEPHONE mobilos telefonus

Zīmols Just5, kas ar Latvijā izstrādātiem lielpogu mobilajiem telefoniem jau iekarojusi Eiropas, NVS, ASV un arī Dienvidamerikas tirgus, šodien oficiāli prezentē jaunu ierobežota apjoma telefonu sēriju ar oriģinālu dizaina noformējumu – Just5 SPACEPHONE.

[img]http://datuve/images/upload/20101222101713.jpg[/img]
Mūsdienās cilvēki jau ir pieraduši un samierinājušies ar mobilajiem telefoniem, kas ir burtiski pārsātināti ar visdažādākajām papildfunkcijām. Bet ir cilvēku kategorija, kuriem joprojām nekas vairāk par vienkāršu iespēju piezvanīt un sazināties ar īsziņām nav vajadzīgs. Taču vairums mobilo sakaru rīku ražotāji par šiem cilvēkiem piedomā visai nelabprāt, jo šī tirgus daļa, viņuprāt, ir pārlieku niecīga un mazienesīga. Tieši tāpēc Latvijā bāzētā kompānija Just5 šajā tirgus situācijā laiž klajā savu pirmo SPACEPHONE – mobilo telefonu, kas apveltīts ar pamatfunkcijām un izteiksmīgi košu dizainu. SPACEPHONE ir ierobežota apjoma mobilo telefonu sērija, un šie krāsainie sakaru rīki sākot no šīs nedēļas nogales jau ir pieejami tirdzniecībā visos Latvijas labākajos tehnikas veikalos.

[img]http://datuve/images/upload/20101222101559.jpg[/img]

[b]Pārbaudītu pamatfunkciju klāsts[/b]
SPACEPHONE var lepoties ar patīkamu lietošanas vienkāršumu un neatkārtojamu dizaina noformējumu, kas pieejams piecos krāsu toņos. Šis mobilais sakaru rīks ir ārpus nerimstošā skrējiena pēc arvien lielākas telefona jaudas, atmiņas ietilpības un plašāka papildiespēju klāsta – SPACEPHONE gluži vienkārši piedāvā pārbaudītas, pašas nepieciešamākās mobilā telefona funkcijas.

[img]http://datuve/images/upload/20101222101621.jpg[/img]

[b]SPACEPHONE filozofija – būt vienkāršam un skaistam[/b]
Vienkāršu mobilo telefonu cienītājiem vairs nevajadzēs taisnoties citu priekšā, jo viņš lieto SPACEPHONE. Telefonu, kas saista ikviena uzmanību ar savu kolorīto izskatu un kas spēj paveikt to, ko šim tehnoloģiju instrumentam ir primāri jāprot. Mūsdienu modernie mobilie telefoni ir pārsātināti ar sociālajiem tīkliem, e-pasta ziņojumiem un kaudzēm dažādu aplikāciju – tas viss kopā nereti atņem pārāk daudz mūsu personīgā laika, ko mēs patiesībā tik pat labi būtu arī varējuši patērēt dzīvās telefonsarunās ar saviem draugiem un tuviniekiem. Tāpēc varbūt ir vērts savu darījumu un sociālo dzīvi uzticēt viedtelefoniem, bet personīgās dzīves nesarežģīšanai noderēs SPACEPHONE mobilais telefons.

[img]http://datuve/images/upload/20101222101639.jpg[/img]

[b]Nepieredzēts krāsu paletes eksperiments[/b]
Telefona korpuss ir veidots no samtaini matēta plastikāta materiāla, kas ir gan patīkams taustei, gan arī neļauj telefonam tik vienkārši izslīdēt no plaukstas. Savukārt korpusa krāsu gammas ziņā Just5 ir atļāvies izveikt vēl nepieredzētu eksperimentu, ierasto melni-balto mobilo telefonu gūzmā piedāvājot piecus ārkārtīgi košus krāsu toņus: Deep Space, Pink Space, Orange Space, Lime Space un Menthol Space. Taču, ja ir grūti izvēlēties kādu konkrētu toni, tad, iespējams, vislabākais variants būs varavīkšņainais BESTINSPACE eksemplārs, kas savā dizainā ietver visus piecus iepriekšminētos krāsu toņus. Starp citu, BESTINSPACE ir arī mākslinieciski radošās apvienības nosaukums, kas šim telefonam speciāli izstrādājusi arī zvana melodijas.
Iepakojums un komplektācija

[img]http://datuve/images/upload/20101222101658.jpg[/img]

Just5 kompānija vienmēr ir rūpējusies par dažādām īpašām detaļām savos produktos, un tai skaitā arī to iepakojumā. SPACEPHONE telefona iepakojuma kastīte jau pati par sevi izdevusies tik grezni eleganta, ka izvēloties šo telefonu kā dāvanu kādam draugam, iespējams, to pat nemaz nevajag iesaiņot.

Un ja jau reiz tika pieminētas īpašas detaļas, tad SPACEPHONE komplektācija var lepoties koši oranžas krāsas telefona uzlādes ierīci, ko ikdienā vienmēr būs viegli atrast un pamanīt. Papildus smaidam vēl kastītē ir atrodams pilns komplekts ar Just5 zīmola uzlīmēm, smalka lietošanas pamācība, kā arī stereo austiņas sarunām brīvroku režīmā vai arī iemīļotās radiostacijas baudīšanai.

[b]Tehniskie dati[/b]
Just5 SPACEPHONE savu dizaina formu un tehnisko izpildījumu ir pilnībā aizguvis no sava priekšgājēja Just5 CP10, kas salīdzinoši neilgā laikā jau ir pamanījies izpelnīties ļoti lielu atsaucību pircēju vidū.

[img]http://datuve/images/upload/20101222101727.jpg[/img]

• lieli taustiņi ar izmēru 13 x 11 mm (vidējais taustiņu izmērs klasiskam telefonam 8 x 5 mm).
• liels izvēlnes tekstu izmērs, teksta simbola augstums – līdz 8,5 mm (klasikā telefonā parasti vidēji 5 mm).
• vienkrāsains, vienmēr saulē teicami saskatāms ekrāns ar oranžu aizmugurgaismojumu.
• jaudīgs skaļrunis ar skaļā brīvroku režīma atbalstu.
• SOS taustiņš (aktivizē ļoti skaļu sirēnu un vienlaicīgi telefons uzsāk automātisku palīdzības aicinājuma īsziņu nosūtīšanu un balss zvanu veikšanu iepriekš ieprogrammētiem telefona numuriem ).
• taustiņu bloķēšana ar ērti bīdāmu slēdzi nevis taustiņu kombināciju.
• iebūvēts LED diodes lukturītis.
• FM radiouztvērējs, kas funkcionē arī bez pievienotām stereo austiņām.
• baterijas ietilpība 1000 mAh / Gaidīšanas režīmā 200 stundas / Sarunu režīmā 8 stundas.
• izmēri 107,6 x 50,8 x 17,2 mm / Svars 98 grami.

[img]http://datuve/images/upload/20101222101745.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us