Latvijas IT nozares pārstāvji skaidro attiecības pludmales smiltīs

30. jūlija pēcpusdienā, Ķeizarmeža pludmales smiltīs tika aizvadīts portāla www.likeIT.lv rīkotais pludmales futbola turnīrs. Azarts un bezkompromisu cīņa, tai pat laikā atceroties, ka visiem dalībniekiem ir kas kopīgs – piederība informāciju tehnoloģiju saimei. Turnīrs vienkopus pulcēja nozares speciālistus kā no uzņēmumu, tā paša LikeIT.lv reģistrēto lietotāju vidus, lai sniegtu atbildi uz jautājumu, kuriem IT profesionāļiem bumbas dzenāšana padodas vislabāk.

Pirmajā LikeIT un profesionālās Futbola Turnīru asociācijas (FTA) rīkotajā pludmales futbola turnīrā dalību ņēma 4 komandas. Trīs no tām pārstāvēja IT uzņēmumus – tie bija Tieto, DPA – Latvia un Tele 2. Savukārt ceturto komandu – „LikeIT” – veidoja portāla www.likeit.lv lietotāji, tādējādi viņiem arī gods būt turnīra mājnieku lomā. Visām komandām tika dota iespēja aizvadīt pa vienam mačam ar katru no pretiniekiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110801180853.jpg[/img]
Dalību turnīrā, komandas bija ņēmušas pavisam nopietni, visupirms jau padomājot par vienotām formām – stilīgāko komandu krekliņu nominācijā uzvarētu Tieto puiši. Noteikti jāuzteic komandu demonstrētais futbols. Cīņā pa katru laukuma smilšu graudu netrūka arī skaistu futbola elementu paraugdemonstrāciju, sākot ar efektīvām izspēlēm un beidzot ar skaistiem vārtu guvumiem. Patīkami, ka komandās atradās pa daiļā dzimuma pārstāvēm un ne velti – virzītas uz vārtu pusi, meitenes nekautrējās izaicināt pretinieku vārtsargus un kļuva par vienām no rezultatīvākajām spēlētājām starp visiem turnīra dalībniekiem.

Turnīrā gaitā izteikta līdervienība neradās, padarot maču rezultātus grūti prognozējamus un skatītājiem interesantus. Tieši tādēļ, līdz pat sacensību noslēdzošā mača beigu signālam, starp DPA un Tele 2 komandām, skaidrības par galējo vietu sadalījumu nebija. Attiecībā uz vienu aspektu, turnīra saimnieki, ,„LikeIT” komanda, viesmīlīgi vis nebija – cīņā pār titulu, triumfēja tieši likeitieši. Otro vietu demonstrēja DPA – Latvia, savukārt trešie finišēja Tieto. Pavisam nedaudz atpalika Tele 2 spēlētāji, kuriem tātad ceturtā vieta.

[img]http://datuve/images/upload/20110801180913.jpg[/img]
Turnīrā noslēdzošā daļa vietu rada netālu esošajā restorānā Gustavs Adolfs, kurā notika komandu apbalvošana un pārsteiguma balviņu izloze. Tāpat, bija pagādāts par spēlētāju vēderiem, dodot iespēja iestiprināties ar LikeIT uzsauktajiem ēdieniem un dzērieniem.

Turnīra video apskats un bildes būs atrodamas kā www.likeIT.lv , tā arī dažādos LikeIT sociālo tīklu profilos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us