Latvijā pieejams elegantais biznesa viedtālrunis Nokia E7

No šodienas, 2011.gada 10.marta, veikalos Latvijā ir pieejams ilgi gaidītais biznesa viedtālrunis – Nokia E7 komunikators. Elegantajam viedtālrunim ir 4 collu AMOLED kapacitīvs skārienekrāns, kas aprīkots ar ClearBlack tehnoloģiju. Nokia E7 ir pilnā QWERTY tastatūra un trīs pielāgojami sākuma ekrāni, kas nodrošina ātru un ērtu piekļuvi plašam lietojumprogrammu klāstam. Tas atbalsta vadošo tehnoloģiju uzņēmumu, piemēram, Microsoft un IBM biznesa lietojumprogrammu lietošanu. Nokia E7 aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir LVL 450. Iegādājoties tālruni līdz 30.jūnijam, katrs viedtālruņa pircējs bez maksas saņem Nokia Bluetooth austiņu BH-218.

[img]http://datuve/images/upload/20110310102120.jpg[/img]
Galvenās Nokia E7 funkcijas un iespējas
• Ērti var lietot privāto un darba e-pastu;
• Iespēja pārskatīt, rediģēt un apmainīties ar Office dokumentiem, kā arī aplūkot PDF dokumentus ar Adobe Reader programmu;
• Ātra un droša piekļuve iekšējam uzņēmuma tīklam ar iebūvētu VPN (Virtuālo Privāto tīklu);
• 8 megapikseļu kamera ar duālo LED zibspuldzi nodrošina iespēju uzņemt augstas izšķirtspējas fotogrāfijas un HD video;
• Ar HDMI savienojumu uzņemtās fotogrāfijas, video un citus dokumentus var parādīt saderīgā televizorā un uz liela ekrāna tieši no projektora;
• 16 GB iebūvētā atmiņa;
• USB zibatmiņas savienojums, lai ērti veiktu dokumentu un citu failu apmaiņu, lietojot pārdošanas komplektā iekļautu adapteri.

[img]http://datuve/images/upload/20110310102144.jpg[/img]
Tiem, kuri aktīvi lieto tālruni darba vajadzībām, Microsoft Exchange serveris Nokia E7 viedtālrunī nodrošina tiešu, drošu un reāllaika piekļuvi darba e-pastam, kalendāram, kontaktiem, darbu un uzdevumu sarakstam, kā arī uzņēmuma datiem. Lietojumprogramma Office Communicator Mobile, ko Nokia viedtālruņiem izstrādājis Microsoft, atbalsta tūlītēju saziņu ar darba kolēģiem – tērzēšanu vai zvanīšanu, kā arī ļauj pārredzēt viņu tā brīža pieejamību un arī darbības statusu.

[img]http://datuve/images/upload/20110310101806.jpg[/img]
Nokia E7 arī nodrošina plašas izklaides iespējas un sociālo pakalpojumu klāstu. Ovi Veikalā iespējams lejupielādēt vairāk nekā 30 000 lietojumprogrammu, piemēram, Bloomberg, populāro spēli Angry Birds un Sports Tracker.

Jaunpienācējs Nokia E7 piedāvā bezmaksas kājāmgājēju un autobraucēju navigāciju ar balss vadību 80 valstīs visā pasaulē. Jaunāko Ovi Kartes versiju var lejupielādēt Ovi Veikalā vai Ovi Suite. Tā nodrošina iespēju pārraudzīt metro, tramvajus un vilcienus, reāllaika satiksmi, drošības brīdinājumus, stāvvietas un degvielas uzpildes stacijas, kā arī braukšanas ātruma ierobežojuma brīdinājuma zīmes. Uzlabotas ir arī meklēšanas iespējas, un lietotāji nekavējoties var informēt citus par savu atrašanās vietu.

[img]http://datuve/images/upload/20110310101826.jpg[/img]
Plašāk par Nokia E7: http://bit.ly/N-E7.
Plašāk par Nokia Bluetooth austiņu BH-218: http://bit.ly/BH-218.
Nokia E7 fotogrāfijas var lejupielādēt šeit: http://bit.ly/E7-Foto.
Nokia E7 video var aplūkot šeit: http://bit.ly/E7-dizains.

Nokia E7 ir viens no jaunākajiem uzņēmuma Nokia viedtālruņiem. Plašajā viedtālruņu klāstā ietilpst arī Nokia N8, Nokia C7. Visi šie tālruņi aprīkoti ar jaunāko Symbian operētājsistēmas versiju.

Nokia N8 ir izklaides viedtālrunis ar labāko tālruņa kameru pasaulē (12 Mpix), kā arī tajā ir ietvertas augstas kvalitātes biznesa funkcijas, kas ļauj ērti nokonfigurēt e-pastu, atvērt tā pielikumus, lietot kalendāru un pievienot tālrunim USB zibatmiņu. Aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir LVL 350. Plašāk par Nokia N8: http://bit.ly/N8_

Nokia C7 ir viens no smalkākajiem uzņēmuma viedtālruņiem, ko iecienījuši tie, kuri augstu vērtē dizainu un iespēju tālrunī lietot sociālos tīklus. Nokia C7 ir parocīgs arī darba vajadzībām – tikšanās ērti var plānot tālruņa kalendārā un e-pastu un tā pielikumus var pārskatīt arī atrodoties ārpus darba telpām. Aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir LVL 300. Plašāk par Nokia C7: http://bit.ly/C7-01

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us