Latvijā pārtrauks raidīt televīzijas kanālu VIVA Germany

Sākot ar šī gada 1. maiju, Latvijā vairs nebūs pieejams televīzijas kanāls VIVA Germany, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju IZZI informēja VIVA Germany tiesību īpašnieks Starwork.

„Televīzijas pakalpojumu sniedzējiem nereti nākas saskarties ar šādiem TV kanālu tiesību īpašnieku lēmumiem. Latvija un Baltija kopumā ir pārāk mazs tirgus, lai spētu ietekmēt pasaules līmeņa mediju lēmumus. Jāuzsver, ka klienti no tā necietīs, jo, saņemot paziņojumu no VIVA Germany tiesību īpašnieka, uzreiz uzsākām klientu aptauju, lai noskaidrotu, kādu TV kanālu lielākais vairums IZZI klientu vēlētos turpmāk skatīties VIVA Germany vietā. Pašreiz ir pabeigts pirmais aptaujas posms – telefonaptauja un turpinās klientu vēlmju apkopošana interneta mājas lapā www.izzi.lv,” skaidro Sandra Kraujiņa, IZZI attīstības direktore. „Veicot pirmreizējo datu apstrādi, ir skaidrs, ka katrā IZZI apkalpotajā reģionā klientu vēlmes par kanāliem atšķiras. Tā kā mūzikas kanālu piedāvājums mums ir visai plašs, tad VIVA Germany vietā klienti vēlas skatīties ko citu. Tā, piemēram, Aizkrauklē vairums klientu VIVA vietā vēlas saņemt kādu filmu kanālu, kamēr klienti Pļaviņās gribētu skatīties autosporta kanālu Drive, savukārt digitālās televīzijas klientiem šobrīd apzinām augstas izšķirtspējas (HD) kanālu piedāvājumu.”

S. Kraujiņa ir pārliecināta, ka tieši HD televīzijai ir perspektīva tirgū. Šī iemesla dēļ IZZI jau vairākus gadus pilnveido šo biznesa attīstības virzienu un ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas saviem klientiem augstas izšķirtspējas kanālus piedāvā bez papildu maksas.

Šobrīd VIVA Germany pieejams IZZI klientiem Madonā, Jēkabpī, Liepājā, Balvos, Alūksnē, Pļaviņās un Aizkrauklē, kā arī Rīgā tiem digitālās televīzijas abonentiem, kuri izvēlējušies mūzikas paku.

IZZI nepārtraukti domā, kā pilnveidot piedāvāto televīzijas kanālu klāstu. Tā šogad vien klienti var skatīties jau trīs jaunus kanālus – Propoker un Comedy TV, kā arī augstas izšķirtspējas kanālu Outdoor Channel HD.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us