Latvieši radījuši relaksējošu VR spēli ‘A Walk in the Woods’

Iestājoties COVID-19 karantīnai, Brightdawn Entertainment komanda nolēma dod plašāku pieeju vienam no saviem projektiem – virtuālās realitātes spēlei ar nosaukumu ‘A Walk in the Woods’. Spēles mērķis bija palīdzēt cilvēkiem atrisināt psiholoģiskās problēmas, kas saistītas ar izolāciju, un vienlaikus atbalstīt sabiedrību kopīgajā cīņā pret koronavīrusu. Lai arī Latvijā izolācija pašreiz nav aktuāla, šī spēle var sniegt gan relaksāciju, gan mieru arī saspringtas dienas beigās.

Spēlē nav briesmoņu, nav mīklu, nav nepieciešams kādu sakaut vai skriet kaut kam pakaļ. Tā ir gluži vienkārša, mierpilna pastaiga pa mežu. Tas ir virtuāls stūrītis, kur iespējams paslēpties no ikdienas rutīnas un baudīt dabu.

Šis projekts izmanto jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj veidot sajūtu, kas ir tuva realitātei. Spēles izstrādes komanda garantē, ka vizuālās kvalitātes līmenis ir viens no labākajiem, kas pašreiz pieejami VR projektos.

Galvenā izstrādātāja komentārs par projektu:

Ja nebūtu koronavīrusa pandēmijas, mēs nekad nebūtu izlēmuši par šī projekta palaišanu Steam platformā. Šī nav spēle, ko parasti spēlē uz personālā datora. Spēle sākotnēji tika izstrādāta kā VR arkāde VR istabu studijām un dažādiem pasākumiem. Tomēr daba izraisīja dažas korekcijas mūsu plānos – pandēmijas dēļ mums tika atcelts līgums, un, lai nepazaudētu visu, mēs nolēmām projektu mazliet modificēt un publicēt Steam. Turklāt pašreizējā situācijā šis projekts ir jēgpilns. Kad tik daudz cilvēku visā pasaulē atrodas pašizolācijā, iespēja vienkārši pastaigāties pa mežu un laukiem var būt ļoti izklaidējoša un relaksējoša. Tas arī palīdzēs mazināt psiholoģiskās problēmas, kas ir saistītas ar pašizolāciju un pastāvīgu būšanu mājās. Šī nav alternatīva realitātei un nevar pilnīgi to aizstāt, bet mēs centāmies darīt visu iespējamo, lai samazinātu robežu starp pasaulēm. Un tas viss ir pieejams par kafijas krūzes cenu…

Tā kā šis produkts ir eksperimentāls, komanda ir gatava uzklausīt viedokļus un konstruktīvus ieteikumus, lai pilnveidotu virtuālās realitātes pieredzi.

Saite uz spēli Steam platformā: A Walk in the Woods

Spēles cena – 1,59€   

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us