Lattelecom uzņēmējiem prezentē jaunu biznesa platformu – Biznesa TV

Šodien, 7.aprīlī savā ikgadējā inovāciju konferencē Lattelecom Diena 2011, Lattelecom prezentēja uzņēmējiem jaunu platformu biznesam, kas ļaus izmantot interaktīvu pārdošanas un klientu apkalpošanas kanālu – Lattelecom Interaktīvo televīziju.

Lai demonstrētu plašās televīzijas iespējas, ko nākotnē šāds interaktīvs televīzijas risinājums spēs piedāvāt, Lattelecom sadarbībā ar Pica Lulū uzsācis pilotprojektu, kas klientiem dos iespēju pasūtīt picu tieši no televizora ekrāna ar pāris televizora pults klikšķiem.

„Līdz šim uzņēmējiem TV asociējas ar izdevumiem dārgām reklāmas kampaņām, bet šodien Lattelecom Biznesa TV piedāvā uzņēmējiem pavisam citu konceptu, kas ļauj izmantot Lattelecom Interaktīvās televīzijas unikālās iespējas, lai informētu klientus par savām precēm un pakalpojumiem un saņemtu no viņiem atgriezenisku saikni. Tās ir pavisam jaunas iespējas uzņēmējiem,” stāsta Lattelecom Biznesa klientu daļas direktors Gints Miķelsons.

Interaktīva produktu tirdzniecība televizorā. No šodienas Lattelecom Interaktīvā TV sadarbībā ar Pica Lulū uzsākusi pilotprojektu, kas ļauj pasūtīt picu ar pāris televizora pults klikšķiem pie televizora ekrāna. Tāpat Lattelecom Biznesa TV platforma ļauj uzņēmējiem reklamēt vai izlikt interaktīvā pārdošanā dažādus produktus vai pakalpojumus līdzīgi kā Interneta veikalā, tikai pirkums tiek veikts ar TV pulti.

Biznesa veidots jauns TV kanāls. Šobrīd Interaktīvajā televīzijā jau darbojas pilotprojekts – Radio 101 video kanāls. Tāpat arī jebkurš cits uzņēmējs, kuram ir idejas par jaunu TV saturu, var to radīt un interaktīvā veidā pasniegt tūkstošiem skatītāju. Kanālam ir iespēja pievienot papildus interaktivitāti ar iespēju zvanīt, sūtīts sms un veidot saziņu izmantojot sociālos medijus.
Interneta un mobilā TV. Lattelecom ir izstrādājis jaunu produktu- Interneta TV, lai apmierinātu cilvēku vajadzības būt mobiliem. Interneta televīziju iespējams skatīties līdz šim neierastās vietās- parkos, vasaras kafejnīcās vai taksometros. Drīzumā tiks palaists produkts Mobilā TV, kas būs iespējas skatīties televīzijas tiešraides mobilajos telefonus.

Mākoņskaitļošana un TV. Interaktīvajā TV ir pieejamas Apollo interneta ziņas, un tiek piedāvāta iespēja veidot uzņēmumu Intranet TV, kas paredz iespēju pieslēgties uzņēmuma datu bāzēm vai biznesa aplikācijām. Pastāv arī tehniska iespēja atvērt prezentāciju vai teksta dokumentu uz TV ekrāna un pat veikt labojumus.

Videokonferences. Biznesa TV ir iespējama kā platforma jaunam Videokonferenču attīstības virzienam. Birojos esošos televizorus aprīkojot ar videokonferenču iekārtām, rodas iespēja risināt biznesa sarunas attālināti, tādējādi ietaupot laiku un izdevumus, kas rodas ceļojot.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us