Lattelecom televīzijas videonomā būs skatāmas lielāko Holivudas studiju filmas drīz pēc parādīšanas kinoteātros

Turpmāk Lattelecom Interaktīvās TV videonomā būs skatāmas vairāku lielāko ASV kino kompāniju jaunākās filmas, kas vēl nesen izrādītas kinoteātros.

„Mēs esam noslēguši līgumu ar partneri no Zviedrijas, kas mums piegādās Holivudas kino kompāniju ražotās filmas, lai arī Latvijas skatītājiem būtu legāli pieejamas pasaules jaunākās filmas drīz pēc to izrādīšanas kinoteātros. Tas ir milzīgs progresa solis, jo turpmāk vairs skatītājiem nebūs jāmeklē jaunākie DVD veikalos, bet filmas varēs ērti noskatīties savā televizorā ar pāris pults klikšķiem”- stāsta LattelecomTelevīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika.

Turpmāk Lattelecom Interaktīvās TV skatītāji videonomā varēs redzēt jaunākās filmas no tādām Holivudas kompānijām kā Sony, MGM, Regency, vēlāk arī Warner Bros, 20th Century Fox, un citām..

Iepriekšminēto kompāniju jaunākās un labākās filmas parādīsies videonomā pakāpeniski līdz rudenim. Turpmāk katru mēnesi Lattelecom televīzijas skatītāji redzēs virkni skatītāju atzinību guvušās filmas no iepriekšminētajām studijām.

Jau šobrīd videonomā pieejamas tādas populāras filmas kā Knight and Day, Fantastic Mr.Fox, Closer un citas.

Interaktīvā TV ir jaunākās paaudzes televīzija un vienīgā televīzijas Latvijā, kas nodrošina interaktivitāti – iespēju klientam izvēlēties – ko un kad skatīties. Lattelecom Interaktīvā TV piedāvā tādus Latvijā vēl nebijušas iespējas kā virtuālo video nomu, pārraižu arhīvu, raidījumu un filmu ieraksta funkciju un daudzas citas līdz šim nepieejamas iespējas, t.sk izbaudīt TV skatīšanos augstākā- HD (augstas izšķirtspējas) kvalitātē. Interaktīvās TV signāls tiek raidīts izmantojot platjoslas interneta pieslēgumu, kas nodrošina gan interneta, gan televīzijas pieslēgumu pa vienu vadu (tālruņa līniju). Klientam tas nozīmē, ka mājās nav jāvelk papildu kabeļi vai pie mājas jāstiprina satelīta šķīvis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us