Lattelecom televīzija kļūst par ciparu TV tirgus līderi Latvijā

Sasniedzot vairāk nekā 40 000 klientu bāzi, Lattelecom Interaktīvā TV ir kļuvusi par lielāko ciparu televīzijas pakalpojumu sniedzēju Latvijā.
„Tas pierāda, ka Latvijā cilvēki ir atvērti jaunāko tehnoloģiju izmantošanā un kabeļtelevīzijas vai satelīta TV vietā aizvien biežāk izvēlas lietot mūsdienīgu un ikdienas straujajam ritmam atbilstošu pakalpojumu. Tieši pateicoties mūsu klientu uzticībai Lattelecom ir kļuvis par visstraujāk augošo digitālās TV pakalpojumu sniedzēju Latvijā”, stāsta Lattelecom Televīzijas biznesa daļas direktors Toms Ābele.

Lattelecom piedāvā trīs veidus, kā skatīties televīziju – internetā Apollo.lv visiem Lattelecom interneta lietotājiem, virszemes apraidē ciparu televīziju un Interaktīvo TV.

Interaktīvā TV ir jaunākās paaudzes televīzija un vienīgā televīzijas Latvijā , kas nodrošina interaktivitāti – iespēju klientam izvēlēties – ko un kad skatīties. Lattelecom Interaktīvā TV piedāvā tādus Latvijā vēl nebijušas iespējas kā virtuālo video nomu, pārraižu arhīvu, raidījumu un filmu ieraksta funkciju un daudzas citas līdz šim nepieejamas iespējas , t.sk izbaudīt TV skatīšanos augstākā – HD (augstas izšķirtspējas) kvalitātē. Interaktīvās TV signāls tiek raidīts izmantojot platjoslas interneta pieslēgumu, kas nodrošina gan interneta, gan televīzijas pieslēgumu pa vienu vadu (tālruņa līniju) . Klientam tas nozīmē, ka mājās nav jāvelk papildu kabeļi vai pie mājas jāstiprina satelīta šķīvis.

Vairāk par Lattelecom Interaktīvo TV var uzzināt noskatoties video prezentācijas www.interaktivatv.lv

Informatīvais pielikums

Kā pieslēgt Lattecom Optisko internetu

Ja tu jau esi Lattelecom klients tu jebkurā laikā vari pieteikties Lattelecom Optiskā interneta pieslēgumam internetā (ja tava adrese atrodas Optiskā interneta pieslēgumu zonā) un papildināt savu interneta pieslēgumu no Lattelecom Mājas pieslēguma uz Lattelecom Optisko internetu.

Ja tu vēl neesi Lattelecom klients tu jebkurā brīdī vari pieteikties ātrākajam internetam Latvijā ar ātrumu līdz 500Mbit/s.

Pieteikties Lattelecom Optiskam internetam

Kā pieslēgt Lattelecom Interaktīvo televīziju

Ja tu jau esi Lattecom klients tu jebkurā laikā vari pieteikties Lattelecom Interaktīvās televīzijas pieslēgumam internetā un papildināt savu esošo pieslēgumu ar Lattelecom Interaktīvo televīziju un skatīties 67 populārākos TV kanālus.

Pieteikties Lattelecom Interaktīvai televīzijai

Šeit arī ir pieejama Lattelecom:

Interneta pieejamības pārbaude
Pēc telefona vai adreses

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us