Lattelecom prezentē virtuālās platformas prototipu

Šodien, 7.aprīlī, Lattelecom savā ikgadējā inovāciju konferencē Lattelecom diena 2011 prezentēja virtuālās pašapkalpošanās platformas prototipu, kas turpmāk uzņēmējiem ļaus 20 minūšu laikā atvērt darbam gatavu virtuālu biroju, kas aprīkots ar nepieciešamo programmatūru un tai atbilstošo infrastruktūru.

Pateicoties Lattelecom piedāvātajai virtuālajai pašapkalpošanās platformai, turpmāk ikviens uzņēmējs varēs veikt sava biznesa vajadzībām atbilstošu programmatūru pieteikšanu, atsekošanu, kā arī atteikties no neizmantotajām aplikācijām jaudu samazinājuma gadījumā.

Izmantojot mākoņdatošanas pakalpojumus uzņēmumi uz licencēm var ietaupīt līdz pat 50%, bet uz IT apkalpošanu – līdz pat 40% izmaksu.

„Kapitālieguldījumu samazinājums IT jomā, distancēšanās no garantijas problēmām, jaudu un izmaksu sabalansēšana, kā arī kompetenta IT personāla piesaistīšana – šie jautājumi arvien biežāk nodarbina uzņēmumu vadītājus. Reaģējot uz lietotāju vajadzībām, Lattelecom piedāvās platformu, kas šos jautājumus ļaus atrisināt operatīvi un kompleksi, piedāvājot mākņdatošanu, kas šobrīd un tuvākajos gados būs karstākā nozares tendence visā pasaulē. Virtuālā platforma nodrošina IKT infrastruktūras, programmatūras un datu pieejamību kā pakalpojumu. lietotājam garantē pakalpojuma izmantošanu vadoties pēc pieprasījuma, un apmaksu tikai par izmantotajiem resursiem, kā arī resursu izmaiņu elastīgumu un ātrumu,” par mākoņpakalpojumiem Lattelecom dienā skaidro Alvis Ērglis, Lattelecom e-darījumu biznesa daļas vadītājs.

Izmantojot mākoņdatošanas pakalpojumus, būtisks ieguvums ir lietotāju brīvība – darbinieks ir mobils un var strādāt no jebkuras vietas pasaulē, kur vien ir interneta pieejamība, ar jebkādu gala iekārtu, atliek tikai pieslēgties „mākonim” un lietot vajadzīgo aplikāciju.

Ietaupījumu iespējams iegūt uz lietojuma programmatūras licenču, kā arī uz infrastruktūras rēķina, jo nomas iespējas paredz veikt maksājumu tikai par patērēto resursu un licenču apjomu, kas var mainīties atkarībā no darbinieku skaita vai uzņēmuma sezonas īpatnībām.

Sevišķi noderīga virtualizācija ir uzņēmumiem, kam ir vairākas filiāles, un darbinieki savu pienākumu veikšanai neatrodas tikai savā birojā. Tāpat šis ir labs risinājums arī tiem uzņēmumiem, kuru darbu specifika nosaka mainīga darbaspēka izmantošana.

Mākoņdatošanas pakalpojumu izmantošana garantē arī paaugstinātu drošības līmeni – dati tiek glabāti centralizēti datu centros nevis gala iekārtās, tādējādi pieejas tiesības aplikācijām tiek vadītas centralizēti. Datu centru nodrošinātais drošības līmenis, garantē, ka aplikāciju lietotājs nevar informāciju pavairot un kopēt. Tā ir arī pilnīga kontrole arī pār to, ko dara darbinieks darba laikā, jo sistēma nodrošina iespēju izvērtēt, kādu informāciju lietotājs ir izmantojis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us