Lattelecom noslēdzis līgumu ar Viasat par sporta un izklaides kanālu rādīšanu

Turpmāk Lattelecom Interaktīvās TV skatītājiem būs iespēja redzēt Viasat Sporta un Filmu pakas, to paredz šodien noslēgtā vienošanās starp Lattelecom un Viasat. Tas nozīmē, ka Lattelecom interaktīvās televīzijas skatītāji varēs sekot līdzi ne tikai Latvijas valstsvienības, bet arī citu valstu sniegumam Pasaules Čempionātā hokejā, skatīties tiešraides no Formula 1, kā arī televīzijas ekrānos vērot filmas, kas pavisam nesen demonstrētas kinoteātros.

Lattelecom Interaktīvajā TV būs redzami tādi populāri filmu kanāli kā TV1000, TV1000 Action, TV1000 Russkoje Kino un TV1000 Premium, savukārt Sporta pakā būs redzami kanāli VIASAT Sport Baltic un VIASAT Golf.

Lattelecom Interaktīvajā TV abonēšanas maksa vienai Viasat tematiskajai pakai ir Ls 3,90 mēnesi, abām pakām kopā – Ls 5,90 mēnesī.

„Jau līdz šim Lattelecom televīzija var lepoties ar ļoti kvalitatīvu un unikālu saturu – mūsu piedāvātie kanāli, tai skaitā daudzi ekskluzīvie, ir labākais, kas pieejams tirgū, bet mūsu skatītāji ir ļoti prasīgi, tāpēc tagad, pēc vairāku populāro Viasat kanālu pievienošanas, varam teikt, ka mūsu saturs ir gandrīz ideāls. Protams, mēs pie tā neapstāsimies un saviem skatītājiem sagādāsim ne vienu vien patīkamu pārsteigumu,” stāsta Lattelecom TV biznesa daļas direktore Inga Alika.

„Latvijā Viasat nodrošina ne tikai satelīttelevīzijas pakalpojumus, bet arī strādā pie pašproducēto kanālu izplatīšanas citiem maksas televīzijas operatoriem. Esam gandarīti, ka tagad arī Lattelecom klientiem būs iespēja skatīties jaunāko filmu pirmizrādes, kā arī sekot līdzi ekskluzīvām sporta pārraidēm no svarīgākajiem sporta notikumiem Latvijā un pasaulē,” norāda Viasat Latvia vadītāja Ilze Zoltnere.

Viasat TV1000 filmu kanālos gada laikā tiek demonstrētas vairāk nekā 200 jaunāko filmu pirmizrādes. Šī gada pirmajos mēnešos Viasat filmu kanāli demonstējuši jau tādas kino pērles kā „Sapieris”, „Graustu miljonārs” un „Avatars”, turklāt gada otrajā pusē sagaidāmi ne mazāk aizraujoši pasaules kino jaunumi. Savukārt sporta pakas ietvaros Lattelecom klienti varēs sekot līdzi Baltijā lielākā specializētā sporta kanāla Viasat Sport Baltic tiešraidēm. Pasaules čempionāts hokejā, Formula 1, UEFA Čempionlīga, Moto Grand Prix, Eiropas basketbola čempionāti sievietēm un vīriešiem – tie ir tikai daži no sporta dzīves notikumiem, kuru tiešraides redzamas Viasat Sport Baltic kanālā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us