Lattelecom nodrošinās bezmaksas WiFi piekļuvi Rīgas svētku pasākumu programmai

No šodienas līdz pat Rīgas svētku svinību pēdējai dienai, izmantojot Lattelecom Wi-Fi interneta piekļuves punktus, rīdzinieki un pilsētas viesi bez maksas var atvērt un aplūkot Rīgas svētkiem veltīto mājas lapu www.rigassvetki.lv, kurā iespējams iepazīties ar visplašāko Rīgas svētku programmu un pasākumu norises vietām.

Lattelecom Wi-Fi interneta pārklājums Rīgā ir visplašākais – lietotājiem piedāvājot gandrīz 200 pieslēguma punktus, kas nodrošina ātru un stabilu bezvadu internetu.

20.augustā – aktīvākajiem Rīgas svētku dalībniekiem būs iespēja piedalīties savdabīgā orientēšanās spēlē Ātrs un bez vadiem. Bastejkalnā atradīsies Lattelecom Mobilais klientu apkalpošanas centrs, kur varēs saņemt spēles uzdevumu karti un sīkākas norādes spēles uzsākšanai. Izmantojot Lattelecom Wi-Fi interneta infrastruktūru, spēles dalībniekiem pilsētā būs jāatrod kartē norādītie objekti un tajos klātienē jāizpilda uzdotie uzdevumi. Precīzi aizpildītā spēles uzdevumu karte dalībniekiem būs jānodod Lattelecom mobilajā klientu apkalpošanas centrā, un ikvienam, kurš būs precīzi izpildījis visus spēles Ātrs un bez vadiem uzdevumus, Lattelecom dāvās bezmaksas Lattelecom Wi-Fi interneta piekļuves kodus uz 10 dienām.

Uzziņu dienests 1188 ir sagatavojis īpašu Rīgas Svētku ceļvedi – m.1188.lv/rigassvetki, kas ir ērti pārskatāms un lietojams gan klēpjdatoros, gan mobilajos tālruņos. Tajā ir apkopota informācija par visu Rīgas svētku plānoto pasākumu norises vietu un programmu, laika ziņām un transportu uz un no Rīgas.

Savukārt, 1188 mājas lapā www.1188.lv, ir izvietota Rīgas svētku pasākumu karte [url=http://www.1188.lv/karte/2011/Rigas-Svetki]http://www.1188.lv/karte/2011/Rigas-Svetki[/url]. Svētku apmeklētāju ērtībām Rātslaukumā un Vērmanes dārzā atradīsies 1188 informācijas centri, kur arī varēs saņemt vispusīgu informāciju par pilsētas svētkiem.

Saiti uz Rīgas svētku pasākumu ceļvedi var saņemt arī nosūtot īsziņu ar vārdu RIGA uz numuru 1188.

Tāpat vēl līdz 19.augustam ikvienam iespējams sveikt Rīgu svētkos, piezvanot uz bezmaksas tālruni 8000 00 10 no Lattelecom taksofona, Lattelecom mājas vai darba tālruņa. Labākos apsveikumus Radio SWH un Radio SWH Plus līdz pat Rīgas svētkiem regulāri pārraidīs ēterā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us