Lattelecom maksas TV abonentu skaits sasniedzis 200 000

Lattelecom televīzijas abonentu skaits sasniedzis vēsturisku slieksni – 200 000, stabili ierindojot Lattelecom vadošā televīzijas operatora lomā.

Lattelecom šobrīd piedāvā trīs televīzijas platformas – Interaktīvo televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa interneta vadu), Virszemes televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa gaisu un tiek uztverts ar antenu) un Interneta televīziju (televīziju var skatīties, izmantojot jebkuru interneta pārlūku).

„Lattelecom televīzijas pakalpojumu sāka piedāvāt 2007. gadā, kad tirgū pieteicām līdz pat šim laikam modernāko un progresīvāko televīzijas pakalpojumu – Interaktīvo televīziju. Pēdējos gados esam pilnveidojuši savu televīzijas pakalpojumu gan tehnoloģiski, gan arī satura ziņā, tādēļ četru gadu laikā panāktais klientu skaits – 200 000- ir pakalpojuma kvalitātes rādītājs. Uzskatu, ka šobrīd Lattelecom televīzija ir līderis pakalpojuma vērtība ziņā – piedāvājam lielāko skaitu tā saukto brendoto kanālu,” skaidro Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Atzīmējot šo vēsturisko skaitli, Lattelecom sveiks savu 200 000. klientu, kurš ir no Liepājas, dāvinot televizoru un otru Interaktīvās televīzijas pieslēgumu uz gadu par brīvu.

Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas privātpersonām piedāvā balss, interneta un televīzijas pakalpojumus, bet biznesa klientiem arī – integrētus elektronisko sakaru un informāciju tehnoloģiju (IT) pakalpojumus, kā arī sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus.

Lattelecom pērn realizēja Latvijas pāreju no analogās uz ciparu TV apraidi. Tāpat arī uzņēmums šobrīd veic vērienīgu optiskā tīkla izbūvi valstī, tas nodrošina Latvijas iedzīvotājiem iespēju lietot superātru internetu, kas ir vienu no ātrākajiem Eiropā un pasaulē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us