Lattelecom filiāles Lietuvā un Igaunijā darbojas ļoti veiksmīgi

Vadošā elektronisko pakalpojuma sniedzēja [url= http://datuve/raksts/3248/Optiskais_platjoslas_internets_darbiba/] Lattelecom [/url]esošās filiāles Lietuvā un Igaunijā ir noslēgušās nozīmīgus sadarbības līgumus par servisa nodrošināšanu un IT konsultāciju sniegšanu, kā arī par starpvalstu infrastruktūras izveidi, tādejādi uzsākot gadu ar labiem rezultātiem.

Igaunijas lielākā finanšu iestāde [url= http://www.eestipank.info/frontpage/et/] Eesti Pank [/url] 2009.gada nogalē izsludināja iepirkuma konkursu Par servisa nodrošināšanu LAN iekārtām un IT konsultācijām. Izvērtējot iesniegtos piedāvājumus, par labāko tika atzīts Lattelecom izstrādātais risinājums. Līdz ar to 2010.gada janvārī starp Eesti Pank un Lattelecom tika noslēgts triju gadu sadarbības līgums.

„Esam gandarīti, ka iekārtu uzturēšana un IT konsultācijas par esošā risinājuma darbību, kā arī konsultācijas par nākotnes attīstību ir uzticētas tieši mums. Lattelecom Igaunijā ir atzīts sadarbības partneris ne tikai biznesa klientu vidū, bet arī valsts sektorā. Tāpēc esmu pārliecināts, ka šis trīs gadu sadarbības līgums ir lielisks sākums abpusēji produktīvai sadarbībai”, skaidro Priit Juurikas, Lattelecom filiāles Igaunijā vadītājs.

[b] Lattelecom sadarbojas ar Bite[/b]
Tāpat labus panākumus ir sasniegusi Lattelecom Lietuvas filiāles komanda, kura janvāra sākumā parakstīja sadarbības līgumu ar BITE Lietuva par infrastruktūras izveidi starp Latviju un Lietuvu.

„Mums ir prieks, ka esam šo klientu ieguvuši sīvas konkurences apstākļos, tādejādi apliecinot mūsu pakalpojumu sniegto kvalitāti. Ticu, ka sadarbība ar BITE Lietuva izvērtīsies vēl plašākā mērogā, un ieguvējas būs abas kompānijas, radot jaunus augstākas pievienotās vērtības pakalpojumus nākotnē”, skaidro Inga Cibulskaite, Lattelecom Lietuvas filiāles vadītāja.

[b]Viens IT&T risinājumu piegādātājs Baltijas valstīs – Lattelecom.[/b]
Lattelecom filiāle Lietuvā ir dibināta 2002. gada nogalē un tās darbība ir fokusēta uz pakalpojumu attīstību, pārdošanu un apkalpošanu. Filiāles biznesa mērķis ir sniegt pilna apjoma apkalpošanu starptautiskajiem un vietējiem korporatīvajiem un biznesa klientiem, kuriem IT&T joma ir vitāli svarīga veiksmīgai ikdienas darbu veikšanai. Paralēli uzmanība tiek vērsta arī uz tiem Lietuvas uzņēmumiem, kas attīsta savu komercdarbību ārzemēs.

Lattelecom filiāle Igaunijā aktīvi darbojas vietējā tirgū jau kopš tās dibināšanas brīža – 2002. gada nogales. Līdz ar tās darbības uzsākšanu Igaunijas tirgū, risinājumi Pan-Baltijas mērogā ir īpaši aktuāli korporatīvajiem klientiem, kas strādā savā valstī un izvērš darbību ārpus valsts robežām. Atbilstoši klienta vajadzībām profesionāli speciālisti piedāvā īpaši izstrādātus datu tīklu risinājumus Baltijas valstu mērogā, kas ļauj centralizēti kontrolēt biznesa procesu vadību.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us