Lattelecom drošības dienests notver kabeļu zagļu grupu

Lattelecom ieviestā komunikāciju aku aizsardzības sistēma atkal ir vainagojusies ar pirmajiem panākumiem – šorīt ap pulksten četriem no rīta pateicoties saņemtajam trauksmes signālam, Lattelecom drošības dienestam sadarbībā ar apsardzes darbiniekiem ir izdevies operatīvi ierasties notikuma vietā Mežciemā un aizturēt četras personas, kas ļaunprātīgi bojāja Lattelecom infrastruktūru.

Zagļi strādāja ļoti organizēti, jo īsajā laika posmā ir pārgriezuši, izvilkuši un aizvešanai sagatavojuši Lattelecom kabeļus. Aizturētie un viņiem piederošais transporta līdzeklis ir nodoti Valsts policijai.

Lattelecom ir izstrādājis daudzpakāpju komunikāciju aku un kabeļu signalizāciju sistēmu, lai turpinātu cīnīties ar personām, kas bojā Lattelecom infrastruktūru. Tas ļauj ātrāk identificēt bojājuma vietu, nepieļaut šo infrastruktūras elementu zādzību, kā arī maksimāli īsā laikā atjaunot pakalpojumu darbību pilnā apjomā bojātajā līnijā.

Tāpat ir spēkā Lattelecom vadības pieņemtais lēmums atlīdzināt ikvienam, kura sniegtā informācija būs pietiekama, lai aizturētu iesaistītās personas un atklātu vai novērstu noziegumus, kas vērsti pret Lattelecom īpašumu. Šobrīd Lattelecom ir izsniedzis pateicības trim personā, pateicoties kurām ir izdevies aizturēt Lattelecom infrastruktūras bojātājus.

Lattelecom kabeļu ļaunprātīgas bojāšanas un zādzības gadījumos, daļai iedzīvotāju tiek traucēti balss un datu pārraides sakari. Šādas situācijas ne tikai ierobežo dažādu uzņēmumu un iestāžu funkciju veikšanu pilnā apjomā, bet arī rada iedzīvotājiem virkni neērtību, tai skaitā ierobežotu iespēju veikt arī ārkārtas zvanus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us