Lattelecom darbinieki turpmāk pārvietosies arī ar dienesta velosipēdiem

Papildus esošajam autoparkam, Lattelecom darbinieku rīcībā nonāks vairāki jauni, mūsdienu prasībām atbilstoši velosipēdi.

„Tehnoloģiju uzņēmumam, kura darbiniekiem ik dienas jādodas pie klientiem un sadarbības partneriem, atbilstoši transporta līdzekļi ir ļoti svarīga biznesa sastāvdaļa. Velosipēdu lietošana ievērojami ietaupīs laiku un resursus. Šis ir pilotprojekts un iespējams mūsu velosipēdu parks paplašināsies, jo ikdienā redzu, ka liela daļa mūsu darbinieku atbalsta veselīgu dzīvesveidu.”- stāsta Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Saņemot velosipēdu, darbinieks saņems arī drošības ķiveri, lietusmēteli un velosipēda drošības atslēgu. Tāpat katram darbiniekam būs jāiepazīstas ar drošības noteikumiem pārvietojoties pa pilsētu.

[img]http://datuve/images/upload/20110524150751.jpg[/img]
[i]foto avots – [url=http://foto.delfi.lv/album/78728/?view=blog]delfi[/url][/i]

„Velosipēdu skaitam jūtami palielinoties, priecē fakts, ka tagad arī tāds uzņēmums kā Lattelecom savam transporta parkam ir pievienojis velosipēdus. Braukšana ar velosipēdu ir ne tikai ērta un ekonomiski izdevīga, bet arī veselīga un videi nekaitīga. Lai katrs brauciens būtu patīkams un drošs, CSDD no savas puses aicina velosipēdu vadītājus ievērot satiksmes noteikumus un parūpēties par savu redzamību ne tikai aprīkojot velosipēdu ar dažādiem atstarotājiem un gaismas ierīcēm, bet arī nodrošinoties ar atstarojošiem elementiem savā apģērbā.” – atgādina CSDD Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Kleinberga.

Šobrīd Lattelecom darbinieku rīcībā ir 10 aprīkoti velosipēdi, kas atrodas galvenajā birojā Dzirnavu ielā 105. Ja pilotprojekts būs veiksmīgs, tad nākotnē uzņēmumā būs dienesta velosipēdi arī citos birojos un filiālēs visā Latvijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us