Krāpniecisko īsziņu un e-pastu autors nav Nokia

Nokia ziņo, ka uzņēmums ir informēts par to, ka pēdējā laikā, īpaši pēdējās dienās, cilvēki Latvijā ir saņēmuši krāpnieciskas īsziņas un e-pastus par it kā Nokia rīkotajos konkursos un/vai loterijās laimētām milzu naudas balvām. Nokia nav šo īsziņu un e-pastu autors un loteriju rīkotājs.

Uzņēmumam nav informācijas, kas ir šo ziņu autori, bet tie nekādā veidā nav saistīti ar Nokia. Cilvēkiem, kuri šādas krāpnieciskas īsziņas un e-pastus ir saņēmuši, Nokia iesaka uz tām neatbildēt, nepārsūtīt tālāk un neveikt darbības, kas tajās ir prasītas. Vislabāk ziņas uzreiz pēc saņemšanas izdzēst.

Par Nokia
Nokia mērķis ir nodrošināt iespēju cilvēkiem visā pasaulē sazināties vienam ar otru. Nokia apvieno jaunākās tehnoloģijas ar personalizētiem pakalpojumiem, kas sniedz iespēju cilvēkiem būt tuvāk tam, kas viņiem ir svarīgs. Katru dienu vairāk nekā 1,3 miljardi cilvēku sazinās viens ar otru, lietojot Nokia ierīces – sākot ar mobilajiem tālruņiem līdz ar modernākajiem viedtālruņiem un augstas veiktspējas mobilajiem datoriem. Šodien Nokia integrē ierīces ar inovatīviem Ovi pakalpojumiem (www.ovi.com), ieskaitot mūziku, kartes, lietojumprogrammas, e-pastu u.c. Nokia NAVTEQ ir visaptverošu digitālo karšu un navigācijas pakalpojumu līderis. Nokia Siemens Networks sniedz aprīkojumu, risinājumus un pakalpojumus sakaru tīkliem visā pasaulē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us