Konkurētspēja un informācijas tehnoloģijas: nākotnes ERP

25.novembrī no pulksten 14.00- 15.00 Ķīpsalas izstāžu kompleksā, konferenču zālē nr.3 notiks viaPro organizēts seminārs Konkurētspēja un informācijas tehnoloģijas: nākotnes ERP, kurā kā vieslektors uzstāsies vienas no pasaules vadošās biznesa programmatūras izstrādes kompānijas Epicor Software Corporation produktu marketinga direktors Håkan Ebersjö (Hakans Ebersjo), kā arī šodienas modernākās iniciatīvas ERP pasaulē demonstrēs Epicor Software Corporation sistēmu inženieris Alvar Suisalu (Alvar Suisalu).

Semināra mērķis iepazīstināt izstādes dalībniekus un Latvijas uzņēmējus ar jaunākajām tendencēm biznesa vadības sistēmu attīstībā. Aktuāls ir jautājums- vai inovācijām ir vieta tradicionāli konservatīvajā ERP pasaulē? Kas ietekmēs biznesa vadības sistēmas nākošajā desmitgadē? Vai atslēgas vārdi ir mobilitāte, sociālā sadarbība, mākonis, analītika un spēļu teorija, un video?

Kā uzsver viaPro vadošā konsultante Daiņa Zīraka, tad tieši produktivitāte, precīzs informācijas apjoms pareizā laikā un vietā un darbinieku spēja radoši sadarboties vienmēr būs uzņēmumu panākumu atslēga. Uzņēmumu programmatūrai ir jārespektē patērētāju tehnoloģiju adaptācija un indivīda –gan darbinieka, gan klienta – komforts, kas šodien nozīmē strādāt un piekļūt informācijai no jebkuras vietas ar jebkuru rīku un jebkurā laikā. Ar vairāk kā 96% sociālajos tīklos iesaistījušos speciālistu šodien jaunais sociālais tīmeklis nedrīkst tikt ignorēts biznesā. „Mūsu vīzija ir spēt izmantot rītdienas tehnoloģijas šodienas biznesa vidē” uzsver D.Zīraka.

viaPro ir IT bāzētu biznesa vadības risinājumu ieviešanas uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi vietējos un multinacionālos uzņēmumos dažādās nozarēs. viaPro ir ieguvusi viena no pasaules vadošo biznesa vadības sistēmu izstrādātāja un ieviesēja Epicor Software Corporation partnera statusu. Savukārt, Epicor Software Corporation ir globālais līderis IT bāzētu biznesa vadības sistēmu piegādātājs ražotājiem, vairumtirgotājiem, mazumtirgotājiem, viesnīcām un pakalpojumu sniedzējiem. Epicor Software Corporation piedāvā integrētus uzņēmumu resursu plānošanas (ERP), klientu attiecību vadības (CRM), piegādes ķēdes vadības (SCM), servisa un pakalpojumu vadības programmatūru risinājumus, kas ļauj uzņēmumiem paaugstināt darbības efektivitāti un rentabilitāti, apkalpojot 20 000 klientu vairāk kā 150 valstīs.

Seminārs Konkurētspēja un informācijas tehnoloģijas: nākotnes ERP notiks 25.novembrī no pulksten 14.00- 15.00 Ķīpsalas izstāžu centrā (Ķīpsalas ielā 8, Rīgā), konferenču zālē Nr.3. Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties: 67625339.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us