Konference WebConf 2010: online translācijas, konkursi, diskusijas

Ir palikusi tikai viena nedēļa līdz konferencei WebConf Riga 2010 ([url=http://webconf.lv]http://webconf.lv[/url]), kura notiks 6. un 7. novembrī viesnīcā Tallink Hotel Riga ([url=http://hotels.tallink.com/ru/mainMenu/tallinkHotelRiga/]http://hotels.tallink.com/ru/mainMenu/tallinkHotelRiga/[/url]) un sapulcēs web-izstrādātājus no Baltijas valstīm un tuvākajām ārvalstīm. Konferences ziņotāji — pazīstami webizstrādes speciālisti un profesionālie programmētāji no Baltijas un ārvalstīm, kompāniju Oracle, Percona, Zabbix, Web-tehnoloģiju skola, Calis.lv, Murano Software, Agunga, GARM Technolgies pārstāvji.

Pasākuma ietvaros ir ieplānota Vadima Krjučkova prezentāciju online translācija no Maskavas, «Servera aplikācijas (daemons) ar PHP un libevent kā augstas veiktspējas un uzticams risinājums» sestdien un «Izplatītas komandas izveidošanas pieredze» svētdien. Īpašu uzmanību ir vērts pievērst kompāniju Oracle un Percona pārstāvju, Aleksandra Rubina un Aleksandra Kuzminska attiecīgi, ziņojumiem par MySQL risinājumiem. Konferences dalībniekiem būs iespēja personīgi saskarties ar visiem ziņotājiem pārtraukumos starp prezentācijām, kā arī neformālā gaisotnē katras konferences dienas beigās.

Turklāt, novembra sākumā kompānija Microsoft Latvia (http://microsoft.lv) pasludina publisko konkursu jebkura līmeņa programmētājiem Akseleratoru ([url=http://www.youtube.com/watch?v=abBeFCGGatI]http://www.youtube.com/watch?v=abBeFCGGatI[/url]) izveidošanai pārlūkprogrammām Internet Explorer 8 un Internet Explorer 9. «Izveido jaunu Akseleratoru, kas varētu būt noderīgs ne tikai Tev, bet arī citiem, un piesaki to konkursam!» — aicina Microsoft Windows biznesa grupas vadītājs Aleksandrs Golods. — «Ja tavs projekts saņems visvairāk balsu vai Microsoft atzinību, tu saņemsi vērtīgas balvas (piemēram, Xbox)».

Prasības dalībai konkursā: mazliet padomāt, izveidot Akseleratoru (kā izveidot
Akseleratoru [url=http://msdn.microsoft.com/lt-lt/library/cc287851%28en-us,VS.85%29.aspx]http://msdn.microsoft.com/lt-lt/library/cc287851%28en-us,VS.85%29.aspx[/url]) un aprakstīt tā priekšrocības. Pirmās divas vietas noteiks interneta balsojums, bet trešo vietu izvēlēsies Microsoft pārstāvji. (Akseleratoru piemēri [url=http://www.ieaddons.com/en/accelerators/]http://www.ieaddons.com/en/accelerators/[/url]).

Sīkāk uzzināt par konkursu, saskarties ar Microsoft pārstāvjiem, kā arī piereģistrēties dalībai ir iespējams konferencē WebConf Riga 2010. Visa sīkāka informācija par konkursu būs pieejama o,ciālajā mājas lapā novembra sākumā: [url=http://www.akselerators.lv/]http://www.akselerators.lv/[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us