Kaspersky mērķis ir uzlabot drošību sociālajos tīklos

SIA Datoru Drošības Tehnoloģijas, kompānijas Kaspersky Lab produktu izplatītājs Latvijā, šodien paziņoja par mājas un mazo biroju Windows datoru aizsardzības programmu Kaspersky Internet Security 2012 (KIS 2012) un Kaspersky Anti-Virus 2012 (KAV 2012) pārdošanas un bezmaksas tehniskā atbalsta uzsākšanu. Jauno aizsardzības risinājumu uzbūve pilnībā balstās uz hibrīdās aizsardzības koncepciju – tā paredz sabalansētu antivīrusu un mākoņu tehnoloģiju izmantošanu efektīvai aizsardzībai pret visjaunākajiem apdraudējumiem, saudzīgi izmantojot aizsargājamā datora resursus. Abi produkti pieejami izmantošanai ar saskarni arī latviešu valodā.

Viens no jauno hibrīdo tehnoloģiju aizsardzības produktu mērķiem ir arī uzlabot drošību sociālajos tīklos. Kā informēja Kaspersky Lab. risinājumu izplatītāju „Datoru Drošības Tehnoloģijas” pārstāvis Valdis Šķesters, jaunākie dati par 2011.gada 2.ceturkni liecina, ka Latvija atrodas 47.vietā pasaulē pēc lietotāju skaita, kas tikuši pakļauti apdraudējumiem interneta vidē. Bez interneta apdraudējumiem bīstamās programmas var tikt izplatītas arī lokāli, piemēram ar zibatmiņas starpniecību. Tādēļ KAV 2012 un KIS 2012 ir pielietotas nozares vadošās datu aizsardzības un mākoņu tehnoloģijas, kas ļauj apkarot daudzveidīgos IT apdraudējumus ātrāk un efektīvāk nekā jebkad agrāk.

Drošības risinājumu ražotāju cīņa ar kibernoziedzniekiem pēdējos gados ir kļuvusi plašāka, intensīvāka un sarežģītāka, aptverot visu pasauli. Kā informē Valdis Škesters, mūsdienās Kaspersky Lab ik pēc 2 sekundēm atklāj jaunu kaitīgo programmu, un katru dienu tiek konstatēti vairāk nekā 7 miljoni tīkla uzbrukumu. Lai tiktu galā ar jaunajiem drošības apdraudējumiem, ar tradicionālajām datu aizsardzības tehnoloģijām vairs nepietiek.

Hibrīdā aizsardzība, kas apvieno mākoņskaitļošanas iespējas un pasaules klases drošības tehnoloģijas, tādējādi nodrošinot aizsardzību pret jauniem apdraudējumiem vidēji jau 40 sekunžu laikā pēc to konstatēšanas globālajā tīmeklī.

Produkti garantē ļoti drošu un lietotājam draudzīgu digitālo vidi – vienalga, vai datoru izmantojat darbam, lietojat internetbanku, iepērkaties tiešsaistē vai sazināties ar draugiem kādā no sociālajiem tīkliem.

Viens no mērķiem, par ko domājuši jaunā „Kaspersky Internet Security 2012” radītāji, ir uzlabot drošības kontroli sociālajos tīklos. Reaģējot uz straujo sociālo tīklu popularitātes pieaugumu un līdz ar to apdraudējumu, „Kaspersky Internet Security 2012” ir uzlabojuši aizsardzību pret pikšķerēšanas, jeb krāpniecības gadījumiem, kad nelikumīgi tiek iegūti autorizācijas dati, lai veiktu manipulācijas ar lietotāja profilu.

Piemēram, lai vecāki varētu kontrolēt savu bērnu uzvedību sociālajos tīklos, „Kaspersky Internet Security 2012” ir izveidota iespēja saņemt atskaites par apmeklētajām vietnēm, saņemtajiem/izsūtītajiem ziņojumiem un pat iespēja ietekmēt ziņojumus pēc iepriekš definētiem parametriem.

„Lai bērni neizpaustu, piemēram, telefona numuru vai citus personīgus datus, jaunie Kaspersky Lab aizsardzības risinājumi dod iespēju nobloķēt šādas informācijas izpaušanu”, precizē V.Škesters.

[img]http://datuve/images/upload/20110825210259.jpg[/img]
[b]KAV 2012 un KIS 2012 ir šādas jaunas funkcijas un uzlabojumi:[/b]

• hibrīdā aizsardzība, kas apvieno mākoņskaitļošanas iespējas un pasaules klases drošības tehnoloģijas, tādējādi nodrošinot aizsardzību pret jauniem apdraudējumiem vidēji jau pēc 40 sekundēm pēc to konstatēšanas globālajā tīmeklī;
• kvalitatīva aizsardzība pret nezināmiem kiberapdraudējumiem ar inteliģentu programmu uzraudzību un atrites iespējām, lai likvidētu vissarežģītākās kaitīgās programmas, tostarp sistēmlaužņu (rootkits) darbības sekas;
• optimizēta darbība kopā ar populāru biznesa un izklaides programmatūru, veiktspējas pieaugums līdz pat 50%, salīdzinot ar iepriekšējām versijām;
• jauns, animēts lietotāja interfeiss, kas ļauj tikai ar vienu klikšķi piekļūt visām galvenajām produkta funkcijām.

„Jaunais KIS 2012 jau ir ņēmis dalību neatkarīgās antivīrusu testēšanas organizācijas AV-Test GmbH regulāri veiktajos testos un parādījis izcili augstus rezultātus aizsardzībā gan pret zināmiem, gan jauniem 0-dienu apdraudējumiem,” stāsta Valdis Šķesters, SIA Datoru Drošības Tehnoloģijas mārketinga direktors.

PCmag.com vadošā drošības risinājumu analītiķa Neila Rubenkinga (Neil Rubenking) apskatā jaunā „Kaspersky Internet Security 2012” hibrīdā versija tika paslavēta par spēcīgo ugunsmūri un augstajiem rezultātiem vīrusu noteikšanā. Tāpat labas atsauksmes no lietotājiem saņemtas par jauno, uzlaboto saskarni, kas atvieglo drošības uzstādījumu konfigurāciju. PCmag.com speciālisti iesaka šo risinājumu izvēlēties cilvēkiem, kuri bieži saskarās ar nepārbaudītu mājas lapu apmeklēšanu un failu lejuplādi.

Programmas KAV 2012 un KIS 2012 ir paredzētas darbam ar Windows XP, Windows Vista un Windows 7 operētājsistēmām un ir savietojamas ar šo operētājsistēmu 32 un 64 bitu versijām. Jaunie produkti ir pieejami interesentiem 30 dienu pilnfunkcionālai izmēģināšanai vietnē http://kaspersky.antivirus.lv sadaļas „Lejupielāde” apakšsadaļā „Izmēģinājuma versijas”.

[b]Programmu pieejamība:[/b]

KAV 2012 un KIS 2012 var iegādāties caur Kaspersky Lab partneriem – interneta veikaliem un datortehnikas veikaliem visā Latvijā vai elektroniski vietnē http://kaspersky.antivirus.lv. Ražotāja noteiktā ieteicamā cena mazumtirdzniecībā divu lietotāju KAV 2012 tagad ir pazemināta un sastāda 25,99 Ls, bet gada licences atjauninājumam – 15,99 Ls. Savukārt KIS 2012 divu lietotāju licencei ieteicamā cena ir 35,95 Ls (gada licences atjauninājums – 21,95 Ls), bet piecu lietotāju licencei – 92,26 Ls (gada licences atjauninājums – 55,30 Ls). Legālie iepriekšējo versiju lietotāji var atjaunināt programmatūru līdz versijai 2012 bez maksas, lejupielādējot to no vietnes http://kaspersky.antivirus.lv sadaļas „Lejupielāde”.

Detalizēta informācija par jaunajiem produktiem mājas un mazo biroju datoriem atrodama vietnē http://kaspersky.antivirus.lv/promo/version2012/.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us