Kaspersky Lab vienā ātrumā ar Formula 1

Kaspersky Lab ir kļuvusi par partneri Formula 1 klases Scuderia Ferrari komandai 2011. un 2012. gadiem. Pirms 2010. gada Formula 1 noslēguma Grand Prix sacensībām Abū Dabī, kuri norisināsies 12.-14.novembrī, uzņēmums oficiāli ir paziņojis par savu finanšu atbalstu vienai no pasaules vadošajām sacīkšu komandām nākamajiem diviem gadiem.

„Kaspersky Lab cenšas ikvienu darbu, pie kā ķeras, paveikt labāk par citiem, bet attīstot zīmolu, izmantojam nestandarta risinājumus,” saka Kaspersky Lab ģenerāldirektors Jevgeņijs Kasperskis. „Mēs sadarbojamies tikai ar tiem zīmoliem, ar kuriem mums ir kopīgas vērtības. Tiem ir jābūt novatoriem un līderiem, pastāvīgi jātiecas pēc kvalitātes un panākumiem. Tālab mēs priecājamies kļūt par Ferrari — pasaulē visveiksmīgākās Formula 1 komandas — partneri.”

Kaspersky Lab ienāca autosporta pasaulē šā gada sākumā, kad parakstīja sponsora līgumu ar sacīkšu komandu Ferrari AF Corse Lemānas sērijas ietvaros. Pēc tik pārliecinoša starta autosacīkšu pasaulē uzņēmums nolēma pacelt sadarbību līdz Ferrari F1 līmenim. No nākamā gada Ferrari F1 cienītāji redzēs Kaspersky Lab logotipu uz iemīļotās komandas mašīnām. Ar šo soli Kaspersky Lab īsteno savu zīmola vispasaules popularitātes palielināšanas stratēģiju.

Kaspersky Lab un Ferrari zīmoliem ir daudz vienojošo elementu. Abiem raksturīga tiekšanās pēc izcilības it visā, ko tie dara, ir pazīstami visā pasaulē ar labākajiem risinājumiem savā jomā, tehnoloģisko jauninājumu izmantošanu, kā arī augstu drošuma līmeni. Līdzība ir arī abu uzņēmumu nosaukumos — tie saucas dibinātāju vārdā. Jevgeņijs Kasperskis un Enco Ferrāri ir novatori un veiksmīgi cilvēki, kas īstenojuši savus sapņus. Kaspersky Lab komanda jau 13 gadus cīnās ar kaitīgajām programmatūrām, tādējādi padarot drošāku vairāk nekā 300 miljonu datorlietotāju dzīvi visā pasaulē. Savukārt Ferrari visā pasaulē ir zināms ar tehnoloģisko izcilību un automobiļu drošību. Abus uzņēmumus saista arī ātrums — Ferrari ražo vienas no ātrākajām automašīnām pasaulē, bet Kaspersky Lab nodrošina visātrāko reakciju uz ļaunprātīgo programmatūru uzliesmojumiem.

[img]http://datuve/images/upload/20101112150532.jpg[/img]

FOTOGRĀFIJĀ (no kreisās): Evgeņijs Kasperskis; Ferrari Formula 1 komandas piloti Fernando Alonso un Felipe Masa; Ferrari Formula 1 vadītājs Stefano Domenikali.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us