Kaspersky Lab mobilais risinājums aizsargā TAG Heuer viedtālruņus

Kaspersky Lab informē, ka uzsākta sadarbība ar uzņēmumu TAG Heuer – slaveno Šveices luksusa pulksteņu ražotāju, kas kopā ar uzņēmumu ModeLabs Manufacture ir izlaidis tirgū savu pirmo viedtālruni ar skārienjutīgo ekrānu TAG Heuer LINK, ko pārvalda mobilā operētājsistēma Android. Šim unikālajam viedtālrunim Kaspersky Lab ir izstrādājis drošības programmatūru TAG Heuer Mobile Security – uzticamu un ērtu risinājumu, kas garantē lietotāju personas datu drošību un vispusīgu aizsardzību pret kaitīgajām programmatūrām.

«Mēs priecājamies par sadarbības uzsākšanu ar TAG Heuer un iespēju nodrošināt šā uzņēmuma ražoto viedtālruņu lietotājiem uzticamu aizsardzību,» šo jaunumu komentēja Kaspersky Lab direktoru padomes priekšsēdētājs un ģenerāldirektors Jevgeņijs Kasperskis. «Kaspersky Lab un TAG Heuer vieno kopīgas vērtības un uzņēmējdarbības principi: izmantojot vismodernākās tehnoloģijas, ražot labākos izstrādājumus savā klasē, kas ir ļoti uzticami. Šis ir mūsu pirmais kopīgais projekts ar luksusa preču ražotāju, un nākotnē mēs ceram nostiprināt un attīstīt mūsu sadarbību.»

Viedtālrunis TAG Heuer LINK

[img] /images/upload/20111212222952.jpg[/img]

Risinājums TAG Heuer Mobile Security garantē mobilās ierīces drošu aizsardzību pret tīkla uzbrukumiem, kaitīgajām programmatūrām un īsziņu surogātpastu. Turklāt izstrādājums ļauj glabāt konfidenciālu informāciju šifrētās mapēs un, izmantojot GPS meklēšanas funkciju, noteikt nozaudētas vai nozagtas ierīces atrašanās vietu, kā arī attālināti bloķēt nozagto ierīci vai dzēst visus tajā saglabātos datus. Kaspersky Lab izstrādātais risinājums TAG Heuer Mobile Security ļauj viedtālruņa lietotājam efektīvi pārvaldīt kontaktinformāciju, filtrēt nevēlamos zvanus un ziņas, veidojot kontaktpersonu melno un balto sarakstu, un vienmēr zināt tālruņa atrašanās vietu, izmantojot GPS meklēšanas funkciju.

TAG Heuer LINK ir jauns viedtālrunis, kas spēj apmierināt pat visprasīgāko lietotāju vajadzības. Šajā Šveicē izstrādātajā un Francijā ražotajā ultramoderna izskata viedtālrunī ir apvienota elegance, uzticamība un lietošanas ērtums. Ierīces izgatavošanā ir izmantoti visprestižākie materiāli (melns PVD pārklājums, briljanti un rozā zelts), kā arī luksusa pulksteņu un automašīnu nozares progresīvās tehnoloģijas. Viedtālruņa korpuss ir izgatavots no korozijizturīga augstas kvalitātes 316L markas ķirurģiskā tērauda.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us