Kaspersky Lab iepazīstina Tuvos Austrumus ar jauniem biznesa risinājumiem

Kaspersky Lab piedalījās Persijas līča valstu lielākajā starptautiskajā informācijas tehnoloģiju izstādē GITEX Technology Week 2011, kas notika Dubajā (AAE). Pasākuma ietvaros uzņēmums demonstrēja reģionā jaunos risinājumus datoru un serveru aizsardzībai Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows, kā arī uzņēmumu IT drošības sistēmas centralizētās pārvaldības līdzekļus Kaspersky Security Center.

GITEX Technology Week ir viens no svarīgākajiem IT nozares notikumiem Tuvo Austrumu valstīs. Ik gadu šis pasākums piesaista vairāk nekā 3 500 pasaules vadošo piegādātāju, kā arī vairāk nekā 130 tūkstošu informācijas drošības speciālistu uzmanību. Kaspersky Lab ne pirmo gadu piedalās šajā vērienīgajā informācijas drošības un datortehnoloģiju jauninājumu izstādē.

«Tagad jaunāko tehnoloģiju ieviešana ir mūsdienu uzņēmējdarbības panākumu atslēga. Vienlaikus daudzas organizācijas uzskata jauninājumus par iespējamu informācijas drošības apdraudējumu avotu. Tomēr pēdējā gada laikā gandrīz visos uzņēmumos ir reģistrēti ar kiberapdraudējumiem saistīti negadījumi, turklāt trešdaļa organizāciju pasaulē to rezultātā ir zaudējusi informāciju, tostarp konfidenciālus datus,»* atzīmēja Kaspersky Lab Mārketinga pētījumu pārvaldes vadītājs Aleksandrs Jerofejevs. «Mūsu jaunajos uzņēmumiem domātajos izstrādājumos pirmo reizi ir ieviestas aizsardzības mākoņtehnoloģijas, kas ļauj ievērojami samazināt reakcijas laiku uz jauniem apdraudējumiem un daudz efektīvāk cīnīties ar tiem. Tas nozīmē, ka uzņēmumi var bez bažām izmantot jauninājumus savu uzņēmējdarbības procesu optimizēšanai, nebaidoties par uzņēmuma datortīkla drošību.»

«Kaspersky Lab ir svarīgi piedalīties izstādē GITEX Technology Week, jo mēs uzskatām to par lielisku iespēju informēt reģiona IT nozares dalībniekus par mūsu redzējumu, kādos virzienos attīstīsies modernie apdraudējumi un tehnoloģijas aizsardzībai no tiem,» sacīja Kaspersky Lab rīkotājdirektors Tuvajos Austrumos un Turcijā Tareks Kuzbari. «Persijas līča valstu tautsaimniecību dinamiskā izaugsme veicina inovāciju attīstību, kas piesaista kibernoziedznieku uzmanību. Tomēr tikai 60% reģiona uzņēmumu ievieš pilnvērtīgu sava datortīkla antivīrusu aizsardzību. Mūsu risinājumi ir izveidoti, balstoties uz daudzu gadu pieredzi informācijas drošības līdzekļu izstrādē. Tas ļauj mums efektīvi cīnīties gan ar jau zināmiem, gan jauniem apdraudējumiem, kas nepārtraukti rodas.»

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us