Kaspersky Lab guvis uzvaru AV-Test

Kaspersky Lab jaunais uzņēmumiem domātais risinājums Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows, kas Latvijā pieejams no 11. oktobra, ir ieguvis visaugstāko novērtējumu laboratorijas AV-Test veiktajā testēšanā.
AV-Test ir viena no visautoritatīvākajām neatkarīgajām laboratorijām, kas nodarbojas ar IT drošības risinājumu pētniecību. AV-Test eksperti pētniecības centros Magdeburgā un Leipcigā izstrādā novatoriskus analīzes mehānismus un izmanto vismodernākās testēšanas metodes.

2011. gada jūlijā un augustā veiktajā pētījumā bez Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows beta versijas piedalījās vēl seši citu ražotāju galapunkta drošības klases izstrādājumi. Pārbaužu kopsavilkumā Kaspersky Lab risinājums pārspēja konkurentus iegūto punktu skaita ziņā un ieņēma pirmo vietu, uzrādot lieliskus kaitīgo programmatūru atklāšanas un likvidēšanas, kā arī izmantošanas ērtuma un darbības ātruma rezultātus.

Pārbaužu gaitā tika novērtēta aizsardzības risinājumu darbības efektivitāte dažādās situācijās, tostarp aizsardzība pret nulles dienas uzbrukumiem, kaitīgo objektu noteikšana, kā arī kaitīgo programmatūru atklāšana un likvidēšana no jau inficētiem datoriem. Turklāt tika ņemta vērā arī veiktspēja (kas tika novērtēta pēc datora darbības palēnināšanās) un aplami pozitīvo nostrāžu skaits. Testēšanas rezultātā Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows ieguva 16 punktus no 18 iespējamiem (vidējais rādītājs 12,8 punkti) un apsteidza tuvākos konkurentus gan likvidēto kaitīgo programmatūru skaita, gan veiktspējas ziņā, turklāt nepieļaujot nevienu aplami pozitīvu nostrādi.

Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows parādīja 100% rezultātu arī pārbaudēs «reālos apstākļos», kurās tika novērtēta aizsardzības efektivitāte pret nulles dienas uzbrukumiem, tīkla un e-pasta apdraudējumiem. Statiskajā testēšanā Kaspersky Lab risinājums pazina 99% no vairāk nekā 230 tūkstošiem kaitīgo programmatūru paraugu. Simtprocentīgs rezultāts tika sasniegts, atklājot plaši izplatītas kaitīgās programmatūras (piectūkstoš paraugu). Jaunais risinājums nodrošina arī efektīvu kaitīgo programmatūru likvidāciju. Tika atklāti 95% aktīvo kaitīgo programmatūru, likvidējot 85% no tām (vidējais rādītājs 74%).

«Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows izveidošana ir milzīgs Kaspersky Lab Pētniecības un izstrādes nodaļas panākums,» testēšanas rezultātus komentēja Kaspersky Lab pētniecības un izstrādes direktors Nikolajs Grebeņņikovs. «Jaunajam uzņēmumiem domātajam risinājumam ir vairākas priekšrocības, un tas garantē augstu drošības līmeni, ko apliecina simtprocentīgais rezultāts nulles dienas uzbrukumu un plaši izplatītu kaitīgo programmatūru noteikšanas testā. Mūsu jaunais risinājums ļaus uzņēmumiem ievērojami paaugstināt savas IT infrastruktūras drošības līmeni, izmantojot uzticamo lietojumprogrammu sarakstus un programmatūru kontroles funkciju, kā arī datus, kas pienāk no mākoņpakalpojuma Kaspersky Security Network».

«Kaspersky Lab jaunākais pētījums parādīja, ka mūsdienu uzņēmumu vadībai IT drošība ir viena no galvenajām prioritātēm. Īpaši tas attiecas uz aizsardzību pret kaitīgajām programmatūrām,» atzīmēja Kaspersky Lab Antivīrusu pētījumu laboratorijas vadītājs Ņikita Švecovs. «Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows sniedz drošu aizsardzību, izmantojot pilnīgi atjauninātu antivīrusu kodolu un apvienojot tradicionālās metodes un modernās mākoņtehnoloģijas. Esam gandarīti, ka jau pirmajā neatkarīgajā pārbaudē ir izdevies atklāt mūsu jaunā uzņēmumiem domātā risinājuma lielo potenciālu.»

AV-Test pētījumā piedalījās arī uzņēmumiem domātie risinājumi F-Secure, McAfee, Microsoft, Sophos, Symantec un Trend Micro. Visi Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows testēšanas rezultāti ir pieejami laboratorijas AV-Test mājaslapā:

www.av-test.org/no_cache/en/tests/test-reports/test-reports/?tx_avtestreports_pi1%5Breport_no%5D=113234

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us