Kaspersky Lab Bavārijā noturējusi starptautiskās studentu konferences par IT drošības jautājumiem noslēguma kārtu

2011. gada 14. un 15. aprīlī Kaspersky Lab Vācijas pilsētā Garhingā pie Minhenes sarīkoja starptautiskās studentu konferences par datordrošības jautājumiem IT Security for the Next Generation noslēguma kārtu. Pasākums notika Minhenes Tehniskās universitātes Informātikas fakultātē.

Kopš 2008. gada Kaspersky Lab ik gadu organizē konferenci IT Security for the Next Generation, lai pulcinātu informācijas aizsardzības profesionāļus, paplašinātu jauno izstrādātāju redzesloku un atklātu viņu potenciālu, kā arī iesaistītu talantīgus jauniešus cīņā ar datoru apdraudējumiem.

Konferencē piedalījās vairāk nekā 150 studentu, aspirantu, pasniedzēju un zinātnieku no vadošajām universitātēm visā pasaulē, kā arī uzņēmuma speciālisti. Par uzvaru cīnījās 12 trīs iepriekšējo kārtu finālisti, kuras secīgi notika Eiropā, Āzijas un Klusā okeāna reģionā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, Krievijā un NVS valstīs.

Studenti un jaunie speciālisti iesniedza izskatīšanai zinātniskās pētniecības darbus datordrošības jomā. Tos novērtēja Programmas komiteja, kurā bija iekļauti seši Kaspersky Lab eksperti, kā arī 10 pārstāvji no lielākajām universitātēm reģionos, kuros notika atlases kārtas.

Visas trīs godalgotās vietas ieguva dalībnieki no Vācijas. Vislabākais bija Marks Zēgers, sudrabu izpelnījās Viviāna Cvangere, bet trešais bija Kristiāns Zīhe. Viņi saņēma naudas balvas. Turklāt divi finālisti varēs piedalīties Kaspersky Lab rīkotajā ikgadējajā starptautiskajā vīrusu analītiķu konferencē.

Bez uzvarētāju darbiem Programmas komiteja atzīmēja vēl trīs citu dalībnieku veikumu. Speciālbalvas saņēma Roberto Sponkioni (Itālija), Aleksandra Saveļjeva (Krievija) un Asnita Hašima (Malaizija).

«Mēs pastāvīgi daudz uzmanības veltām darbam ar studentiem un profesoriem,» sacīja Kaspersky Lab izglītības programmu globālās attīstības vadītāja Svetlana Jefimova. «Studentu konferences ļauj apvienot augstskolu un antivīrusu nozares pūliņus cīņā pret kibernoziedzniekiem. Savukārt pētījumi un jauninājumi informācijas drošības jomā dod iespēju būt soli priekšā ļaundariem un palīdz jaunajiem talantiem īstenot savu potenciālu sabiedrības labā.»

Plašāka informācija par IT Security for the Next Generation starptautisko kārtu ir pieejama konferences mājaslapā [url=http://www.kaspersky.com/it_security_conference]http://www.kaspersky.com/it_security_conference[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us