Kaspersky Internet Security demonstrē lieliskus rezultātus AV-Test.org neatkarīgajā pārbaudē

Kaspersky Lab informē, ka, pamatojoties uz pētniecības centra AV-Test.org neatkarīgo testu, kas tika veikts 2011. gada otrajā ceturksnī, Kaspersky Internet Security ir atzīts par vienu no efektīvākajiem risinājumiem informācijas aizsardzības nodrošināšanai. Pirmo reizi tika testēts jaunais risinājums Kaspersky Internet Security 2012.

AV-Test.org novērtējumā apkopoti 22 risinājumu pārbaužu rezultāti, kas iegūti 2011. gada aprīlī, maijā un jūnijā. Ar visiem produktiem tika veikti vairāki testi, tostarp pārbaude reālos apstākļos, dinamiskā testēšana un kaitīgo programmatūru likvidēšanas tests. Kopējo iegūto punktu skaitu ietekmēja arī izstrādājuma sistēmas resursu izmantošanas efektivitāte un aplami pozitīvo nostrāžu skaits. No 22 pārbaudītajiem izstrādājumiem tikai 15 saņēma novērtējumu, kas ir pietiekams sertifikācijai. Kaspersky Internet Security novērtējums bija viens no augstākajiem – 16 punkti no 18 iespējamiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110829192659.jpg[/img]
Kaspersky Internet Security 2012 sasniedza simtprocentīgu rezultātu gan darbojoties reālajos apstākļos, gan dinamiskajā testēšanā (vidējie rādītāji nozarē ir attiecīgi 81% un 65%). Turklāt risinājums sekmīgi atklāja visus 10 224 iesniegtos plaši izplatītu vīrusu paraugus. Skenējot aptuveni 700 tūkstošus «tīru» datņu paraugu, tika fiksēta tikai viena aplami pozitīva nostrāde. Veicot kaitīgo programmatūru likvidēšanas testu, Kaspersky Internet Security 2012 likvidēja 83% no visām aktīvajām kaitīgajām programmatūrām, kas slēpās sistēmā (vidējais rādītājs bija 44%).

«Mēs esam ļoti apmierināti ar šīs neatkarīgās ceturkšņa testēšanas rezultātiem,» sacīja Kaspersky Lab Antivīrusu pētījumu laboratorijas vadītājs Ņikita Švecovs. «Tie ne vien apstiprina Kaspersky Internet Security efektivitāti reālās situācijās, ar kādām sastopas lietotāji, bet arī demonstrē izstrādājuma stabilu darbību vairāku mēnešu gaitā. Mūsu jauno risinājumu iegūtais augstais novērtējums liecina, ka mēs esam uz pareizā ceļa, attīstot hibrīdu aizsardzību, kas balstīta uz mākoņtehnoloģijām.»

Sīkāka informācija par pētniecības centra AV-Test.org 2011. gada otrajā ceturksnī veiktās Kaspersky Internet Security testēšanas rezultātiem ir pieejama, uzklikšķinot uz saites: [url=http://www.av-test.org/no_cache/en/tests/test-reports/test-reports/?tx_avtestreports_pi1[report_no]=112249]www.av-test.org/no_cache/en/tests/test-reports/test-reports/?tx_avtestreports_pi1%5Breport_no%5D=112249[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us