Kaspersky Internet Security 2012 uzvarējusi vecāku kontroles funkciju pārbaudē

Kaspersky Lab informē par individuālo lietotāju aizsardzības risinājuma Kaspersky Internet Security 2012 uzvaru «vecāku kontroles» funkcijas ([url=http://www.vecakukontrole.lv]www.vecakukontrole.lv[/url]), kas ļauj pasargāt bērnus no nevēlama interneta satura un kopumā reglamentēt viņu darbu ar datoru, salīdzinošajā testā. Interneta drošības informācijas un analīzes centra Anti-malware.ru veikto pārbaužu rezultātā Kaspersky Internet Security saņēma augstāko testa apbalvojumu – Gold Parental Control Award.

Bez Kaspersky Lab programmatūras dalībai testā bija atlasīti vēl 13 dažādi risinājumi, kurus izveidojuši, piemēram, Avira, Dr. Web, McAfee, Norton, Panda u. c. ražotāji. Viena daļa no tiem ir specializēti izstrādājumi un pakalpojumi, kas paredzēti bērniem un pusaudžiem nevēlamu tīmekļa vietņu filtrēšanai. Otra daļa ir Internet Security klases kompleksie aizsardzības risinājumi, kuros vecāku kontroles modulis ir viens no daudziem elementiem.

Saskaņā ar metodoloģiju autori šajā testā bija nolēmuši pārbaudīt «vecāku kontroles» funkciju efektivitāti vienīgi pornogrāfiskas un erotiskas tematikas mājaslapu bloķēšanā. Lai to veiktu, izmantojot meklēšanas sistēmu Yandex, Google un Bing īpašu populāru atslēgvārdu kopu, tika izvēlētas astoņsimt saites uz pieaugušajiem domātām mājaslapām (četrsimt krieviski un četrsimt angliski).

Kaspersky Internet Security 2012 uzrādīja vislabāko rezultātu salīdzinājumā ar citiem testa dalībniekiem, nobloķējot vairāk nekā 98,7%, bet «vecāku kontroles» funkcijas kļūdaini pozitīvo nostrāžu īpatsvars bija tikai 1,6%.

Portāls Anti-malware.ru veic «vecāku kontroles» funkciju efektivitātes analīzi jau otro gadu. Saskaņā ar salīdzinošā testa rezultātiem 2010. gadā Kaspersky Internet Security iepriekšējā versija arī ieņēma vadošo pozīciju.

«Kopumā ir ļoti patīkami redzēt, ka tiek pievērsta uzmanība tādai svarīgai problēmai, kāda ir bērnu aizsardzība no nevēlamu tīmekļa vietņu apskates internetā. Tomēr ideālā gadījumā lietotājiem jābūt iespējai paļauties uz 99,9% efektivitāti ar minimālu kļūdaini pozitīvo nostrāžu skaitu, taču šādus rādītājus drīzumā varētu sasniegt tikai daži līderi,» testa rezultātus komentēja Anti-Malware.ru vadošais partneris Iļja Šabanovs.

«Mēs esam ļoti gandarīti par to, ka otro gadu pēc kārtas ieņemam tik augstu vietu cienījama uzņēmuma pārbaudē. Tas parāda, ka Kaspersky Lab izstrādājumi nodrošina lietotājiem pienācīgu aizsardzību. Arī nākotnē mēs plānojam turpināt aktīvi pilnveidot vecāku kontroles funkcijas mūsu izstrādājumos,» sacīja Kaspersky Lab satura tehnoloģiju attīstības virziena vadītājs Jevgeņijs Kolotinskis. «Vienlaikus mūsu speciālisti turpinās darīt visu iespējamo, lai meklētu un atrastu pareizo līdzsvaru starp tīmekļa vietņu klasifikācijas kvalitāti un kļūdaini pozitīvajām nostrādēm. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu darbam būs vēl lielāka pozitīva ietekme gan uz lietotāju aizsardzību, gan uz pārbaužu rezultātiem.»

Ar visu informāciju par testu var iepazīties tīmekļa vietnē [url=http://www.anti-malware.ru]www.anti-malware.ru[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us