Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone tagad ir saderīgs ar Android

Kaspersky Lab paziņo par Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone domātā atjauninājuma Maintenance Pack 1 izlaišanu. Tas ir saderīgs ar Android platformu, kā arī citu mobilo ierīču operētājsistēmu jaunajām versijām.

Android platforma kļūst arvien populārāka ne vien mājas lietotāju vidū, bet arī uzņēmumu sektorā, tāpēc pieaug tai domāto apdraudējumu līmenis. Android paredzētajā Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone versijā ir īstenotas visas nepieciešamās funkcijas, kas nodrošina mobilo ierīču aizsardzību. Tas ir ne vien antivīruss, bet arī aizsardzība pret nozagšanu, personisko datu aizsardzība, kā arī zvanu un īsziņu filtrēšanas modulis. Turklāt Maintenance Pack 1 nodrošina atbalstu divām jaunām operētājsistēmām – BlackBerry 6.0 un Symbian^3, kuras arī ieguvušas popularitāti uzņēmumu vidē.

Atjauninātās programmatūras uzdevums ir aizsargāt viedtālruņus, kam ir piekļuve uzņēmuma datortīklam, no kaitīgajām programmatūrām, surogātpasta un nevēlamiem zvaniem, slēpt no svešām acīm kontaktinformāciju un datnes, palīdzēt atrast ierīci tās nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā, kā arī sniegt informāciju par darbinieka atrašanās vietu.

Viedtālruņa ar piekļuvi uzņēmuma datortīklam nozaudēšana vai nozagšana var radīt nopietnus draudus organizācijas informācijas drošībai. Hakeris var atrast nepilnības aizsardzības sistēmā vai iegūt piekļuvi konfidenciālajai informācijai, kas tiek glabāta viedtālrunī, tādējādi apdraudot uzņēmuma darbību. Kaspersky Endpoint Security 8 for Smartphone ļauj korporatīvajam lietotājam saglabāt datu konfidencialitāti un paaugstināt ierīces atgūšanas iespējas tās nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā. Nosūtot īpašu īsziņu, administrators var attālināti dzēst slepenās datnes vai bloķēt piekļuvi tām, noteikt ierīces atrašanās vietu, izmantojot funkciju GPS Find, kā arī bloķēt tālruni un uzzināt tā jauno numuru, ja tiek nomainīta SIM karte.

«Android platforma ir strauji kļuvusi par viedtālruņu operētājsistēmu tirgus līderi. Daudzi mūsu klienti standartā ievieš Android par uzņēmuma darbinieku mobilo ierīču platformu vai arī plāno to darīt tuvākajā laikā. Mēs ar prieku piedāvājam šiem uzņēmumiem mūsdienīgu un jaudīgu mobilo ierīču datu aizsardzības risinājumu,» saka Kaspersky Lab mobilo izstrādājumu attīstības vadītājs Viktors Dronovs.

Android domāto risinājumu iespējams vadīt ar centralizēto administrēšanas līdzekli Kaspersky Administration Kit, kas ļauj iestatīt nosacījumus un politiku, kas visprecīzāk atbilst konkrētās organizācijas darbinieku funkciju profilam.

Vairāk informācijas par risinājumu var atrast [url=http://www.kaspersky.com/endpoint-security-smartphone]www.kaspersky.com/endpoint-security-smartphone[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us