Kaspersky Anti-Virus 2011 un Kaspersky Internet Security 2011 ir pieejams arī latviešu valodā

Kaspersky Lab kopā ar savu partneri Latvijā SIA «Datoru Drošības Tehnoloģijas» paziņo par mājas lietotājiem un nelieliem birojiem domāto risinājumu Kaspersky Anti-Virus 2011 un Kaspersky Internet Security 2011 izlaišanu latviešu valodā, kas Latvijas iedzīvotājiem vēl vairāk atvieglos antivīrusu programmatūras izmantošanu.

Tagad programmatūras Kaspersky Anti-Virus 2011 un Kaspersky Internet Security 2011 kastēs, kas pieejami datoru un interneta veikalos, ir ietverti instalācijas diski ar iespēju instalēt lietotāja saskarni latviešu, krievu un angļu valodā. Šie produkti būs iezīmēti ar īpašu marķējumu. Lietotāji, kas šos risinājumus jau ir iegādājušies un vēlas pāriet uz versiju latviešu valodā, var lejupielādēt instalācijas datni mājaslapas [url=http://www.kaspersky.antivirus.lv/lat/]http://www.kaspersky.antivirus.lv/lat/[/url] sadaļā «Lejupielāde».

«Pieredze rāda, ka antivīrusu programmatūras efektivitāte zināmā mērā ir atkarīga no tā, cik labi klients var izmantot visas risinājuma piedāvātās iespējas. Lai arī Kaspersky Lab programmatūra darbojas autonomā fona režīmā, nav iespējams pilnīgi izvairīties no situācijām, kad nepieciešama mijiedarbība ar lietotāju. Šajos gadījumos lokalizācija ir ļoti svarīga, jo tā padara antivīrusu risinājumu pilnīgi saprotamu,» saka Kaspersky Lab rīkotājdirektors Baltijā Andis Šteinmanis.

«Tirgus pētījumi liecina, ka Kaspersky Anti-Virus 2011 un Kaspersky Internet Security 2011 ir antivīrusu risinājumi mājas datoriem, kurus Latvijā iegādājas visbiežāk. Šo izstrādājumu lietotāji saņem kvalificētas bezmaksas konsultācijas un tehnisko atbalstu, un, ja nepieciešams, pat palīdzību, izmantojot attālināto savienojumu ar datoru,» atzīmē SIA «Datoru Drošības Tehnoloģijas» mārketinga direktors Valdis Šķesters.

[b]Par risinājumiem[/b]
Kaspersky Anti-Virus 2011 ir risinājums datora pamataizsardzībai pret kaitīgajām programmatūrām. Izstrādājums reāllaikā nodrošina aizsardzību pret galvenajiem gan zināmajiem, gan jaunajiem informācijas apdraudējumiem.

Kaspersky Internet Security 2011 ir optimālais risinājums drošai darbībai internetā. Izstrādājums nodrošina nepārtrauktu aizsardzību pret modernajiem apdraudējumiem internetā neatkarīgi no tā, vai strādājat internetā, izmantojat internetbankas pakalpojumus, iepērkaties vai spēlējat spēles tiešsaistē.
Ar Kaspersky Lab jaunākās paaudzes antivīrusu risinājumu funkcijām sīkāk var iepazīties sadaļā «[url=http://kaspersky.antivirus.lv/lat/products/home]Mājai un nelieliem birojiem[/url]».

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us