Kad roku darbs un augsto tehnoloģiju risinājumi iet roku rokā – kas padara matračus īpašus?

Kvalitatīvs miegs ir kā veselības un enerģijas eliksīrs, kura burvība tiek piedēvēta produkta īpašībām, kam mēs reti pievēršam uzmanību. No visām kvalitatīva miega komponentēm vislielākā atbildība par jūsu labsajūtu miega laikā vai pat pēc tā gulstas tieši uz matraci. Varētu pieņemt, ka viss ir atkarīgs tikai no tehnoloģiskā progresa, taču matracis ir produkts, kam jāpievērš īpaša uzmanība, jo tas sevī apvieno fizioloģisko, medicīnisko un tehnoloģisko zināšanu pielietojumu.

Matraču īpašības – roku darba un tehnoloģiju burvība

Bieži vien kvalitatīvam matracim tiešām var piemist maģiskas spējas, jo tieši tā īpašības un saderība ar cilvēka unikālajām ķermeņa īpašībām ļauj sasniegt patiesu komfortu gulēšanas laikā. Kas tas ir, jūs, iespējams, vēlaties jautāt? Tas ir mierīgs un efektīvs miegs bez liekām pamošanās reizēm, ko izraisa fiziski traucējumi. Ja matracis nakts laikā paliek nepamanīts – jūs noteikti varat to slavēt, jo tas ir vispiemērotākais jūsu ķermenim.

Viss noslēpums slēpjas izpratnē, ka katrs ķermenis ir ārkārtīgi individuāls, un tajā pašā laikā saprotot, kā to tehnoloģiski pārvaldīt. Tāpēc matrača izgatavošana ir ļoti sarežģīts un īpaši individualizēts process. Tas ir gadījums, kad inovatīvas tehnoloģijas nespēj visu paveikt vienas pašas, gluži tāpat kā rūpīgs roku darbs viens pats nespēj aizstāt jaunāko tehnoloģiju piedāvātās iespējas. Apvienojot šīs divas jomas vienā, matracis var kļūt mazliet neparasts un mazliet īpašāks. Bet tikai tad, ja tas ir izvēlēts, uzmanīgi ieklausoties sava ķermeņa vajadzībās un miega ieradumos. Tas ir moderno tehnoloģiju un inovatīvu materiālu apvienojums, kā arī rūpīga pieeja dažādām fizioloģiskām vajadzībām, kas ļauj ar īpašu precizitāti pielāgot šādu produktu individuālajām interesēm.

Kāpēc ir svarīgs roku darbs?

Katra jauna diena sākas pēc nakts. Tas, cik labi jūs jūtaties no rīta, var būt lielā mērā atkarīgs no tā, kā jūs atpūšaties nakts laikā, turklāt bieži vien tas arī noteiks, vai nākamā diena būs veiksmīga vai neveiksmīga. Tāpēc ir svarīgi, vai esat parūpējies par savu miega bāzi, domājot par to, kas ir nepieciešams jūsu ķermenim!

Matraču lielākā vērtība ir cilvēka fizioloģisko īpašību un viņa miega paradumu atbilstība. No tā ir atkarīga paša izstrādājuma ražošanā izmantotā metode, struktūra un materiāli. Uz klientu orientēts meistaru roku darbs ļoti efektīvi realizē galīgos ražošanas procesus un nodrošina matrača īpašību pielāgošanu klienta individuālajām vajadzībām. Matrača īpašos kritērijus nosaka gan cilvēka svars, gan ķermeņa uzbūve, kā arī nosliece uz alerģijām vai ķermeņa temperatūras īpašības, kas izraisa svīšanu. Tāpēc personalizēts ražošanas process, kas tiek veikts atbilstoši konkrēta klienta vajadzībām un vēlmēm, ļauj sasniegt pašus augstākos standartus.

Tehnoloģiju nozīme

Daudzas matrača īpašības ir atkarīgas no tā izgatavošanā izmantotajiem materiāliem. Katra materiāla īpašības noteiks gan taustes sajūtas, gan arī būtiski ietekmēs cilvēka fizioloģisko pieredzi. Tāpēc tie, kas vēlas sasniegt augstu kvalitāti, izvēlas divus ceļus. Viens no tiem ir izmantot sertificētus un standartiem atbilstošus materiālus, kas garantē noteiktas īpašības. Piemērs tam varētu būt Oeco-tex® sertifikāts, kas garantē materiāla gaisa caurlaidību un piemērotību pat mazuļiem.

Otrs veids – kad ražotāji cenšas radīt unikālus materiālus, kas ļauj tiem sasniegt pašus labākos rezultātus. Šeit galvenais ir panākt izcilu komfortu, un viens no būtiskākajiem elementiem ir izmantotie materiāli. Viens no šādiem piemēriem ir unikālais viskoelastīgais materiāls Memospace®. Kas to padara tik īpašu? Tas tika izveidots, pamatojoties uz NASA izstrādāto materiālu tehnoloģisko bāzi, kas bija paredzētas kosmosa misijām un kas padara to īpaši elpojošu un aizsargā ķermeni no temperatūras svārstībām. Tas arī lieliski pielāgojas dažādām ķermeņa formām un atslābina muskuļus. Šis audums ir unikāls, jo tas ir izšūts ar vienu centimetru biezu viskoelastīgo materiālu, kas audumam piešķir lielisku maigumu, un tam ir patīkami pieskarties.

Matrača pārvalks arī nosaka matrača īpašības un noturību. Jo augstākas kvalitātes pārvalks, jo veiksmīgāk šis produkts saglabās savas labās īpašības. Daži ražotāji ir atraduši atbildi, kā pašiem izveidot jaunus kvalitātes standartus. Piemēram, LONOFIBRE IB matrača pārvalks ļauj ievērojami palielināt matrača kalpošanas laiku, kā arī tam piemīt antibakteriālas īpašības. Audums ļauj ļoti vienkārši uzturēt nevainojamu matrača higiēnu, jo to var mazgāt un vēdināt daudz reižu.

Iespējams, ka dažiem tas bija negaidīti un matrača izgatavošanas process izrādījās daudz izsmalcinātāks un daudzveidīgāks, nekā šķita iepriekš. Neskatoties uz to, tas ir sarežģīts zināšanu un ģeniālu risinājumu pielietojumu komplekss, kas ļauj radīt personalizētus matračus, kas nodrošina komfortu gulēšanas laikā.

Sagatavots saskaņā ar Lonas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us