Kā aizsargāt pret kiberuzbrukumiem visu ģimeni

Saskaņā ar [url=http://www.csb.gov.lv/]Latvijas Centrālās statistikas pārvaldes [/url] datiem 2011. gadā vidēji ģimene Latvijā sastāvēja no 2,48 cilvēkiem. Tātad mūsu priekšā ir trīs cilvēku ģimene. Mājās ir galddators, tēta un mammas planšetdators, bērna klēpjdators, abiem vecākiem – pa viedtālrunim. Atkarībā no paradumiem, ienākumiem un nodarbošanās katrai ģimenei būs savs saziņas ierīču komplekts, taču mūsdienās tas parasti neaprobežojas tikai ar vienu datoru. Kaspersky Lab apkopotā informācija liecina, ka pasaulē 55% lielajās pilsētās dzīvojošo ģimeņu mājās ir vismaz viens viedtālrunis un vairāki datori [i](i)[/i]

«Bieži vien antivīrusu aizsardzību mēs liekam tikai galddatoram, tajā pašā laikā aizmirstot, ka arī citas ierīces ir pakļautas inficēšanas vai informācijas noplūdes riskam. Pašlaik populārie viedtālruņi nereti satur ļoti daudz vērtīgas informācijas, tāpēc izraisot arvien lielāku noziedznieku interesi par tiem. Piemēram, mobilajām ierīcēm domāto kaitīgo programmatūru skaits 2011. gadā ir pieaudzis vairāk nekā sešas reizes. Tādējādi Latvijas vidusmēra ģimene ir spiesta iegādāties antivīrusu aizsardzību katrai mājas ierīcei, kurai ir piekļuve internetam,» sacīja Kaspersky Lab rīkotājdirektors Baltijas valstīs, Ungārijā, Čehijā un Slovākijā Andis Šteinmanis.

Lai atvieglotu mūsdienu ģimenes sadzīvi, antivīrusu programmatūru izstrādātāji ir izveidojuši visaptverošus risinājumus, kas der vairākām ierīcēm. Piemēram, [url=https://kaspersky.antivirus.lv/lat/products/home/kaspersky-one]Kaspersky ONE[/url] ar vienu aktivizācijas kodu ļauj nodrošināt līdz piecu dažādu ierīču uzticamu aizsardzību – no Windows un Mac platformas galddatoriem un klēpjdatoriem līdz viedtālruņiem un planšetdatoriem. Piecas ierīces, kam vajadzīga aizsardzība pret modernajiem kiberapdraudējumiem, lietotājs var izvēlēties jebkādā kombinācija. Piemēram, aizsargāt 1 galddatoru, 2 klēpjdatorus un 2 viedtālruņus. Vai 2 viedtālruņus, 2 planšetdatorus un 1 Mac datoru vai vienkārši 5 galddatorus.

Tādējādi mūsu vidējā Latvijas ģimene ar vienu risinājumu var aizsargāt gan galddatoru, gan planšetdatoru, gan klēpjdatoru, gan viedtālruņus, izmantojot vienu un to pašu aktivizācijas kodu visām piecām ierīcēm.

[b]Par Kaspersky ONE[/b]

Risinājums Kaspersky ONE ļauj nodrošināt Windows pārvaldītu galddatoru un klēpjdatoru vispusīgu aizsardzību pret vīrusiem, trojiešiem, surogātpastu, hakeru uzbrukumiem un citiem apdraudējumiem. Risinājums garantē arī Mac datoru drošību, novēršot problemātisko datņu nejaušu nosūtīšanu draugiem un kolēģiem, kas strādā ar citu operētājsistēmu pārvaldītiem datoriem. Kaspersky ONE nodrošina operētājsistēmu Blackberry, Windows Mobile, Symbian un Android pārvaldītām mobilajām ierīcēm augsta līmeņa aizsardzību, kā arī ļauj uzzināt viedtālruņa atrašanās vietu vai, izmantojot pretnozagšanas tehnoloģiju, attālināti dzēst tajā saglabāto informāciju ierīces nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā. Risinājums nodrošina operētājsistēmas Android pārvaldītu planšetdatoru aizsardzību.

[i][i] Interneta lietotāju pētījumu 2011. gada oktobrī īpaši Kaspersky Lab vajadzībām veica neatkarīgais pētījumu uzņēmums O+K. Aptaujā piedalījās vairāk nekā septiņtūkstoš respondentu no 20 valstīm visā pasaulē.[/i]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us