Jauns LG Optimus Black ar popārta leģendas Kīta Heringa mākslas darbu dizainu

Mobilo tālruņu ražotājs LG Electronics (LG) paziņo, ka jaunā viedtālruņa Optimus Black (P970) dizains radīts sadarbībā ar leģendārā ASV popārta mākslinieka Kīta Heringa (Keith Haring) fondu. Turklāt viedtālruņa eleganto dizainu papildinās arī jaunākie tehnoloģiju sasniegumi – Optimus Black ir pasaulē plānākais un vieglākais Android viedtālrunis (tikai 6 milimetrus plāns un sver tikai 109 gramus).

“Kīts Herings saviļņoja mākslas pasauli ar enerģijas pilniem, košiem darbiem, ko arī šodien atpazīst un novērtē miljoniem cilvēku visā pasaulē,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Un šī sadarbība ir apliecinājums mūsu centieniem sniegt labāko mobilās komunikācijas pieredzi.”

[img]http://datuve/images/upload/20110210163004.jpg[/img]
LG un Kīta Heringa fonds izvēlējušies divus ikoniskus mākslinieka darbus, kas izmantoti LG Optimus Black aizmugurējā vāciņa dizainam. Turklāt šis ir turpinājums veiksmīgajai 2008. gada sadarbībai ar mērķi ienest vairāk krāsas cilvēku ikdienā, kuras rezultātā tapa tālruņi LG KF600 un LG KF700.

“Esam gandarīti atkal sadarboties ar LG,” sacīja Kīta Heringa fonda izpilddirektore Džūlija Gruena. “Jo tā palīdz mums turpināt virzīties pretī mērķim, kas savulaik bija nozīmīgs arī pašam Kītam – nojaukt robežas starp “ikdienas” un “augsto” mākslu.”

[img]http://datuve/images/upload/20110210163021.jpg[/img]
LG Optimus Black dizaina pamatā ir plūdlīniju forma, ko papildina nemainīgi augsta skaņas kvalitāte. Turklāt ar NOVA tipa ekrānu, Optimus Black nodrošina optimālu spilgtumu un teksta salasāmību jebkurā apgaismojumā. Tāpat NOVA ekrāns nodrošina ērtas tīmekļa pārlūkošanas iespējas, vienlaikus samazinot elektroenerģijas patēriņu pat par 50% (salīdzinājumā ar parastajiem LCD ekrāniem). Optimus Black piedāvā arī intuitīvu lietotāja vidi, kur biežāk lietotajām funkcijām iespējams piekļūt no bloķēta ekrāna ar vieglu pirksta uzsitienu, tālruņa pagriešanu vai pakratīšanu. Turklāt Optimus Black var lepoties ar pasaulē pirmo 2 megapikseļu kameru tālruņa priekšpusē un Android 2.3 funkcionalitāti.

2011. gada Mobilā pasaules kongresa apmeklētāji ar Optimus Black varēs iepazīties jau nākamnedēļ – Barselonā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us