Jauns konkurss – “Kļūsti par Lattelecom televīzijas zvaigzni!”

Šonedēļ Lattelecom izsludinājis jaunu konkursu – “Kļūsti par Lattelecom zvaigzni!”. Konkursa būtība ir vienkārša – nofilmē savu reklāmu kādai no Lattelecom televīzijas tematiskajām pakām un konkursā izcīni superīgu Sony televizoru vai iespēju veselu gadu bez maksas lietot internetu un skatīties Lattelecom Interaktīvo televīziju!

Informācija par konkursu noteikti piesaistīs apmeklētājus Tavai Affiliate lapai, turklāt piedalīties konkursā vari arī Tu, jo Tev noteikti ir plašs priekšstats par Lattelecom televīziju (atsevišķs banneris šim konkursam netiek gatavots). Galvenais – neaizmirsti izņemt informāciju par konkursu no savas lapas pēc tam, kad tas būs beidzies.

Iejūties slavena aktiera, mūziķa, sportista vai bērnu multeņu tēla ādā un nofilmē, kā Tu izskatītos, ja būtu kāds no Lattelecom televīzijas varoņiem! SAVUS VIDEO, VAI BILŽU SLĪDRĀDES saglabā YouTube (ne garākus par 3min) un līdz šī gada 31.OKTOBRIM IESŪTI KĀ ATBILDI ŠIM VIDEO:

Visi iesūtītie video būs redzami arī http://www.Draugiem.lv/Lattelecom un http://www.Facebook.com/Lattelecom, kur līdz pat 7.novembrim notiks skatītāju balsojums par labāko video.

Pirmās vietas ieguvējs varēs izvēlēties, kādu balvu saņemt – jaunu Sony televizoru* vai iespēju veselu gadu lietot jebkuru** Lattelecom interneta un televīzijas pakalpojumu bez maksas. Balvas PILNĪGI VISIEM konkursa dalībniekam sarūpējuši arī populārākie kanāli Discovery, Sony, Eurosport, XtremeSport, Cartoon Network, Disney HD, Showtime, NBC Diva Universal un NBA.

Lattelecom neatbild par lietotāju iesūtīto video saturu un pausto informāciju. Iesūtot video, tā autors apstiprina, ka viņam pieder pilnas šī videomateriāla autortiesības un blakustiesības vai arī viņš ir saņēmis atļauju no visiem minētajā darbā izmantoto autortiesību un blakustiesību objektu īpašniekiem par to izmantošanu nepieciešamajā apjomā.

* https://shop.sony.pt/shop/Televisions/81-94cm/KDL37EX500AEP

** Pakalpojums tiks ierīkots, ja uzvarētāja dzīvesvietā ir tehniskas iespējas ierīkot pakalpojumjus. Piedāvājums neattiecas tikai uz Mājas Komplekts VIP .

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us