Jaunie Philips DesignLine Edge televizori piedāvā pārsteidzošu formas un funkciju apvienojumu

Jaunie Philips DesignLine Edge televizori piedāvā pārsteidzošu formas un funkciju apvienojumu

• Nepārblīvēts un vienkāršs dizains ar pērļu baltu apdari iederas ikvienā mūsdienīgā interjerā. Modernākās viedtelevizora funkcijas ļauj piekļūt jaunākajiem izklaides pakalpojumiem.
• Izcila attēla kvalitāte un dinamisks 3D atveidojums skatīšanās laikā rada iespaidu, it kā jūs atrastos darbības centrā.

TP Vision prezentēja jaunos Philips DesignLine Edge sērijas viedtelevizorus, kas lieliski papildina ikvienu mūsdienīgu interjeru. Elegantais DesignLine Edge sērijas modeļi izceļas ar pērļu balto ietvaru un viengabalaino, tīro stikla priekšpusi. Pateicoties jaunākajām viedtelevizora funkcijām, tehnoloģijas Ambilight Spectra 2 sniegtajām skatīšanās iespējām un dinamiskajam 3D atveidojumam, 2012. gada DesignLine Edge sērijas televizoru modeļi piedāvā unikālu formas un funkciju apvienojumu. DesignLine Edge sērijas viedtelevizori ar diagonāles garumu 119 cm (47 collas) un 107 cm (42 collas) būs pieejami Eiropā un Krievijā 2012. gada rudenī.

[img]/images/upload/20120720000716.jpg[/img]

[b]Izstrādāts, lai iederētos mūsdienīgas mājas interjerā[/b]

Jaunie televizori ir lielākie un plānākie DesignLine Edge viedtelevizori, kādi jebkad ir izgatavoti. Kaut arī lielā ekrāna diagonāles garums ir 119 cm (47 collas) un 107 cm (42 collas), tā biezums ir tikai 3,5 cm. Tas lieliski iederas modernās dzīvojamās telpās. Minimālisma stilā ieturētā un nepārblīvētā priekšpuse, kas izgatavota no viena stikla gabala un ko papildina pērļu balts, caurspīdīgs un plāns ietvars, piešķir televizoram pārsteidzošu vieglumu — rodas iespaids, ka televizors “peld” virs statīva. Skārienvadīklas atrodas uz televizora priekšpuses stikla, lieliski papildinot tā eleganto dizainu. Izsmalcināto dizainu papildina tehnoloģija Ambilight Spectra 2, kas ne tikai pastiprina skatīšanās baudījumu, bet arī nodrošina pārsteidzošus gaismas efektus dzīvojamā telpā.

[img] /images/upload/20120720000828.jpg[/img]

[b]Elegants un vieds[/b]

DesignLine Edge sērijas modeļos ir jaunākās viedtelevizoru lietojumprogrammas, tādējādi tas nodrošina izcilas izklaides iespējas. Izmantojot iegulto WiFi® interfeisu, televizors izveido bezvadu savienojumu ar lokālo tīklu vai internetu un atklāj pārsteidzošu digitālā satura pasauli. Philips viedtelevizora jaunajā, modernizētajā sākuma ekrānā ir viegli pieejams plašs lietojumprogrammu un pakalpojumu klāsts, piemēram, pieprasījumvideo, televīzijas pārraižu atkārtojumi un interneta pārlūkošana. Philips DesignLine Edge ierīcēs ir iekļautas arī citas funkcijas — Pause TV, ierakstīšana pa USB, kā arī Skype™ balss un video zvani. Philips lietojumprogramma MyRemote televīzijas skatīšanās laikā ļauj lietotājiem planšetdatorā vai viedtālrunī pārlūkot elektronisko programmu ceļvedi (EPG), pārvēršot mobilās ierīces par viedām tālvadības pultīm. Šī lietojumprogramma nodrošina attēlu un videoklipu pārsūtīšanu uz televizoru, tikai vienreiz pavelkot ar pirkstu.

[b]Lielisks un imersīvs[/b]

Jaunie DesignLine Edge modeļi ar Full HD ekrānu nodrošina Philips televizoru izslavēto attēla kvalitāti. Tajos ir modernas attēla kvalitātes uzlabošanas funkcijas, tostarp 600 Hz Perfect Motion Rate, kas ļauj panākt lielisku kustību asumu, un tehnoloģija Pixel Precise HD, kas palīdz detalizēti attēlot kustīgus kadrus.

Attēla uzlabošanas funkcijas ir piemērotas telpiska 3D attēla skatīšanai DesignLine Edge televizoros. Pielāgojot 3D attēla dziļumu, lietotāji var skatīt 3D saturu sev piemērotākajā veidā, turklāt 2D attēla konvertēšana 3D formātā jebkuru saturu ļauj pārvērst par 3D saturu. Unikālais divu spēlētāju pilnekrāna spēļu režīms ļauj diviem spēlētājiem spēlēt spēles pilnekrāna 2D ekrānā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us