Jaunie Canon tīkla skeneri nodrošina integrāciju ar biznesa lietojumprogrammām reāllaikā

Pasaulē progresīvākais uzņēmums attēlveidošanas risinājumu jomā Canon Europe iepazīstina ar diviem īpaši kompaktiem tīkla skeneriem — Canon imageFORMULA ScanFront 300e un 300eP, kuru darbību nodrošina programmatūra eCopy ShareScan, kas paredzēta sarežģītu dokumentu apstrādei. Izmantojot optisko rakstzīmju atpazīšanu (OCR), datus no skenētā dokumenta var iegūt skenēšanas brīdī, tādējādi tos var reāllaikā apstiprināt un integrēt esošajās biznesa lietojumprogrammās. Programmatūra eCopy ShareScan ļauj arī ērti atvērt rediģējamus dokumentus tādās programmās kā Microsoft Word vai Excel, kā arī biznesa informācijas sistēmās, tostarp SharePoint, OpenText DM, EMC Documentum un iManage Worksite.

ScanFront 300e un 300eP paplašina populāro Canon ScanFront tīkla skeneru klāstu. Šie kompaktie skeneri piedāvā lietotājam draudzīgu interfeisu, drošu dokumentu apstrādi, kā arī augsta līmeņa drošības kontroli. Jaunos modeļus var centralizēti pārvaldīt un administrēt tīklā, samazinot izmaksas un taupot laiku. Abi modeļi ir lietojami kā kopēja skenēšanas iekārta birojos, klientu apkalpošanas centros vai attālās filiālēs un nodrošina intuitīvu dokumentu digitalizēšanas risinājumu uzņēmumiem, kuros datu tūlītēja datu integrēšana biznesa lietojumprogrammās un darbplūsmā ir kritiski svarīga, piemēram, mazumtirdzniecības, finanšu, veselības aprūpes un telekomunikāciju nozarēs.

[img]/images/upload/20120620142909.jpg[/img]

Sean Suematsu, Canon Europe dokumentu skenēšanas risinājumu direktors Eiropā, komentē: “Kad dokumenti, nonākot uzņēmumā, tiek apstrādāti manuāli, bieži rodas aizkavēšanās, kļūdas un darbība var kļūt neefektīva, taču no tā ir iespējams izvairīties. Canon galvenā uzmanība ir vērsta uz pilnu dokumentu apstrādes ciklu uzņēmumos. Mūsu programmatūras risinājums eCopy ShareScan kopā ar ScanFront tīkla skeneriem ļauj uzņēmumiem dinamiski pārvaldīt dokumentus un novērst šos traucēkļus. Izmantojot OCR un veicot datu pārbaudi datu tveršanas laikā, uzņēmumi var paātrināt darba procesu, kā arī uzlabot klientu apkalpošanu un efektivitāti.”

Skeneriem ScanFront 300e un 300eP ir īpaši kompakts un gluds dizains, un tos var ērti izvietot arī nelielās biroja telpās. Robustais padeves mehānisms un taisnvirziena papīra ceļš ļauj vienlaikus droši skenēt dažāda tipa un biezuma dokumentus. Izmantojot ietilpīgo papīra padevi ar vietu 50 lapām, jaunie skeneri nodrošina lielapjoma skenēšanu ar ātrumu līdz 27 lappusēm minūtē, savukārt intuitīvais, lielais 8,4 collu krāsu skārienekrāns lietotājam ļauj ērti vadīt ierīci un ātri pārvietoties pa izvēlnēm. Modelī ScanFront 300eP ir izmantota arī ultraskaņas dubultpadeves noteikšanas tehnoloģija, kas nodrošina dokumentu vienmērīgu skenēšanu, kā arī paaugstinātas drošības līdzeklis — iebūvēts pirkstu nospiedumu sensors, kas nodrošina tūlītēju lietotāja autentifikāciju.

Modeli ScanFront 300e un 300eP var savienot kopējā tīklā ar citām eCopy ierīcēm, tostarp Canon savrupiem USB skeneriem un daudzfunkcionālajām ierīcēm, un pārvaldīt, izmantojot programmatūru eCopy ShareScan Manager. “Mūsu plašais attēlveidošanas risinājumu klāsts ļauj uzņēmumiem izvēlēties to vajadzībām atbilstošākās ierīces — tie var būt gan skeneri, gan daudzfunkcionālās iekārtas. Svarīgi ir tas, ka šīs iekārtas darbojas kopā un piedāvā vienotu lietotāja interfeisu un iespējas,” turpina Suematsu.

“Paredzams, ka tīkla skeneru segments būs visstraujāk augošais segments ātrdarbīgo skeneru tirgū, ar 27,5% gada pieaugumu laikā no 2011. līdz 2015. gadam. Canon pēc pārdoto tīkla skeneru skaita 2011. gadā bija vadošais zīmols Rietumeiropas tirgū, un ar jaunajiem ScanFront modeļiem 300e un 300eP mēs turpinām piedāvāt jaunus produktus atbilstoši augošajam pieprasījumam šajā tirgū.”

[img] /images/upload/20120620143026.jpg[/img]

Programmatūras eCopy ShareScan būvējuma pamatā ir paplašināma platforma, kas lietotājiem un partneriem ļauj vēl vairāk paplašināt eCopy funkcionalitāti, izmantojot biznesa lietojumprogrammu savienotājus (Business Application Connectors) un dokumentu apstrādes paplašinātājus (Document Process Extenders). Tādējādi lietotāji var nosūtīt skenētos dokumentus no tīklam pievienotas ierīces tieši uz biznesa lietojumprogrammu vai uzņēmuma satura pārvaldības sistēmu. Programmatūras izstrādātājiem un sistēmas integrētājiem, kas vēlas izstrādāt pielāgotus un integrētus modernas dokumentu darbplūsmas risinājumus, ir pieejama arī eCopy ShareScan programmatūras izstrādātāja rīkkopa.

Tīkla skeneris ScanFront 300e un 300eP būs pieejams visās Canon tirdzniecības vietās un pie pilnvarotiem vairumtirdzniecības partneriem Eiropā no 2012. gada jūnija. Programmatūras eCopy ShareScan pakotnes, kas paredzētas ierīcei ScanFront 300 un 300eP, varēs iegādāties arī atsevišķi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us