Jaunās Android N operētājsistēmas iespējas

N

Android strādā pie jaunās operētājsistēmas, kuras nosaukums būs apzīmēts ar vienu burtu – N. Droši vien, ka daudziem šis nosaukums šķitīs diezgan neierasts, jo Android iepriekšējās operētājsistēmas ir nosauktas dažādos interesantos vārdos, pēdējā laikā izmantojot, dažādu saldumu nosaukumus. Apskatu veidotāji pagaidām kā galveno jauninājumu topošajā sistēmā atzīst dalītā ekrāna (split-screen) funkciju.

Šī split-screen funkcija ļaus lietotājiem izmantot divas aplikācijas vienlaicīgi (skatīt titulbildē). Informāciju būs iespējams pārkopēt no vienas aplikācijas uz otru.
Līdzīga funkcija jau ir pieejama dažās iOS un Windows 10 ierīcēs.

Jaunajā versijā tiks ieviesti arī dažādas citas izmaiņas un jaunumi, piemēram – dažādi dizaina uzlabojumi un papildu iestatījumi paziņojumiem. Viens no galvenajiem mērķiem jaunajā N versijā ir uzlabot akumulatora darbības ilgumu.

Jaunais nosaukums vēl gan oficiāli nav apstiprināts. Baumo, ka nosaukumā N burtam ir saistība ar vārdu “rieksts”, kurš angliski sākas ar burtu N – “nut”.

Jaunā versija šobrīd ir nodota aplikāciju izstrādātājiem, lai tie varētu to pārbaudīt, pirms tā tiek palaista plašajā tirgū. Oficiālais Android N iznākšanas datums vēl nav zināms.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us