Jaunais planšetdators LG Optimus Pad no septembra pieejams Baltijā

LG Electronics (LG) planšetdators LG Optimus Pad (LG V900) būs pieejams Baltijas tirgū no šā gada septembra. LG Optimus Pad ir plašākās multivides lietošanas iespējas, unikāls 8,9 collu ekrāns, ko ērti lietot arī ar vienu roku.

LG Optimus Pad ar Google Android 3.0 operētājsistēmu un NVIDIA Tegra 2 mobilo procesoru ir pasaulē pirmais planšetdators ar 3D kameru, piedāvājot aizraujošas multivides iespējas ar pilnu augstas izšķirtspējas 1080p dekodēšanu.

[img]http://datuve/images/upload/20110829192142.jpg[/img]
LG Optimus Pad ir arī LG un NVIDIA veiksmīgās sadarbības apliecinājums. „Planšetdatori šodien nodrošina iespējas, par kādām agrāk nespējām pat iedomāties, tostarp — pilnīgu mobilitāti. Jaunais LG Optimus Pad ar NVIDIA Tegra 2 piedāvā jaunu ātruma, jaudas un rezultativitātes līmeni.” stāsta Fils Karmaks (Phil Carmack), NVIDIA mobilo iekārtu nozares vecākais viceprezidents.


LG Optimus Pad ekrāna izmērs pa diagonāli ir 8,9 collas un garumā — 149,4 mm, kas nodrošina alternatīvu izvēli salīdzinājumā ar citiem tirgū pieejamajiem planšetdatoriem, kas ir vai nu pārāk lieli, lai būtu ērti pārnēsājami, vai arī pārāk mazi, lai nodrošinātu ērtu pārskatāmību. LG Optimus Pad platuma/garuma attiecība ir 15:9, un ar to ērti piekļūt visām Android Market lietojumprogrammām. Savukārt tā 1280 x 768 WXGA izšķirtspēja nodrošina reālu multivides satura atveidošanu platekrāna formātā.


LG Optimus Pad ar Android 3.0, Google operētājsistēmu, kas optimāli pielāgota planšetdatoriem, atbalsta lielāku ekrāna izšķirtspēju, kā arī īpaši planšetdatoriem izstrādātas lietojumprogrammas — Google eBooks, Google Maps 5 un Google Talk. LG Optimus Pad arī pilnībā izmanto 1 GHz Dual Core CPU, ko nodrošina NVIDIA Tegra 2, ļaujot ērti pārlūkot tīmekli un bez kavēšanās atvērt lietojumprogrammas. NVIDIA Tegra 2 izcilās grafikas un vairāku uzdevumu veikšanas iespēja ļauj LG Optimus Pad lietotājiem vienlaikus izmantot vairākas lietojumprogrammas un viegli pārvaldīt piesātināto multividi.

[img]http://datuve/images/upload/20110829192200.jpg[/img]
Tā kā LG Optimus Pad ir pasaulē pirmais planšetdators ar 3D kameru, tas sniedz iespēju uzņemt dzīvīgus attēlus un video, ko vēlāk demonstrēt 3D televizorā (izmantojot HDMI) vai tīmeklī — ar YouTube 3D. Savukārt lietpratēji novērtēs iebūvēto videokonferenču iespēju. Tāpat, pateicoties 1080p Full HD dekodēšanai, iespējams pārsūtīt augstas kvalitātes saturu uz televizoru. Gan nopietni spēļu entuziasti, gan arī tie, kuri šo iespēju izmanto laiku pa laikam, var izbaudīt plašo pults kvalitātes spēļu piedāvājumu, kas pieejams Tegra Zone lietojumprogrammā un nevainojami darbojas LG Optimus Pad.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us