Jaunais mobilais telefons LG GD350 ir spilgts un elegants

Viens no pasaules vadošajiem mobilo ierīču ražotājiem un tehnoloģiju novatoriem LG Electronics (LG) iepazīstina ar LG GD350 – elegantu mobilo tālruni ar interfeisu, ko lietpratēji jau nodēvējuši par “sensacionālu.” Šis modelis piesaista uzmanību ar pārsteidzošu dizainu, gaumīgi paslēptu ārējo ekrānu ar LED gaismiņām, ērti izvietotiem taustiņiem un iespēju mainīt rakstības fontus.

Tagad paust emocijas iespējams ne tikai izmantojot “smaidiņus”, bet visu mobilo tālruni. LG GD350 ļauj izvēlēties, kādu interfeisu un fontu lietot, lai vislabāk raksturotu savu stila izjūtu un garastāvokli. Vēl izteikt savas emocijas iespējams, izmantojot atraktīvo ārējo ekrānu ar līdz pat 30 veidu animācijām: pulkstenī, emocijās, dzīvniekos un 20 kustīgos attēlos, kas var tikt piemēroti arī kontaktiem adrešu grāmatiņā.

Lai gan vairāki GD350 taustiņi ir pilnībā plakani, tie ir ļoti parocīgi telefona numuru un ziņojumu ievadei. Turklāt navigācijas taustiņš nodrošina ātru piekļuvi populārākajām izvēlnes funkcijām, ko atbilstoši vajadzībām var sakārtot pats lietotājs. Savukārt jaunākajai auditorijai īpaši saistoša būs iespēja radīt zvanu toņus no MP3 mūzikas ierakstiem ar FM radio.

Vēl jaunajam LG GD350 ir vairākas mūsdienīgam telefonam raksturīgas funkcijas – 2 megapikseļu kamera, MP3 atskaņotājs ar iespēju ierakstīt arī video, kā ar iespējams papildus iegādāties 2 GB atmiņas karti parocīgai failu uzglabāšanai multivides bibliotēkā.

Aptuvenā cena tirdzniecības vietās – 85 lati.

Tehniskā specifikācija

Izmērs: 95.5 х 48 х 15.9 mm
Baterija: 800 mAh
Ekrāns: TFT, 2.0” (176 x 220)
Ārējais ekrāns: Red LED
Kamera: 2 MP
Atmiņa: 6 MB Micro SD (līdz pat 2 GB)
Audio: MP3, AAC, AAC+
Video: Encoding: 3GP, Decoding: 3GP, MP4
MPEG, H.263 @QCIF 12 fps (encoding)
MPEG4, H.263 @QCIF 15fps (decoding)
MPEG4@QVGA 15fps (decoding)
Papildu iespējas: FM radio ar ieraksta iespēju, programmatūra zvanu toņu izveidei

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us