Jaunais Blackberry Priv viedtālrunis dzen kompāniju bankrotā

Priv

BlackBerry, kas uzsāka viedtālruņa Blackberry Priv tirdzniecību pagājušajā rudenī, bija kompānijas pēdējais mēģinājums izveidot ierīci, kas varētu izturēt konkurenci masu tirgū un iegūt klientus. Diemžēl, šis plāns nav izdevies, kas projekta ieguldītājiem un BlackBerry entuziastiem noteikti lika vilties.

Savā Q4 konferences zvanu vakarā BlackBerry atzina, ka tā ir pārdevusi tikai 600 000 viedtālruņu vienības pēdējā ceturksnī – tas bija krietni zem uzstādītā mērķa – 850 000 ierīces. Iepriekšējā ceturksnī Blackberry pārdeva 700 000 ierīces. Tomēr, Blackberry neatklāj, cik liela daļa no pārdotajiem produktiem ir tieši Priv telefoni.

Blackberry Priv viedtālruņa problēma nav tāda, ka tas ir slikts telefons – problēma ir tā, ka tas nedod pārliecību to iegādāties tiem lietotājiem, kuri nekad nav lietojuši BlackBerry vai kuri ir attālinājušies no šīs platformas.

Vakardien tika pārtraukts arī Facebook aplikācijas atbalsts Blackberry 10 OS ierīcēm. BlackBerry turpinās atbalstīt Blackberry 10 OS pietiekami ilgi, lai saglabātu savus korporatīvos klientus. Tomēr uzņēmums neplāno ieviest jaunas funkcijas Blackberry 10 OS ierīcēm, un jau ir norādījusi, ka nākotnē Blackberry 10 OS koncentrēsies tikai uz drošības un privātuma atjauninājumiem.

John S. Chen (Blackberry vadītājs) lika saprast, ka Priv varētu būt BlackBerry pēdējais lielais produkts un uzņēmums plāno turpmāk ražot tikai 1-2 produktus gadā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us