Jaunā Logitech pele datorspēlēm ļauj vadīt spēles gaitu

Logitech ir izziņojis jaunāko papildinājumu tā populārajai datorspēļu piederumu G-sērijai – Logitech® G600 MMO datorspēļu peli. Tā ir īpaši pielāgojama un viegli lietojama pele, kas īpaši konstruēta vairākspēlētāju tiešsaistes (MMO) geimeriem. Pelei ir 20 pogas – tai skaitā 12 īkšķa pogas, sadalītas divās grupās pa sešām uz skrupulozi konstruēta īkšķa paneļa. Tās visas viegli aizsniedzams ātrai naviģēšanai bez skatīšanās un ātrākai spēlēšanai.

Ar trim profiliem pēc noklusējuma – diviem MMO un vienu parastajai spēlēšanai – tā ir iestatīta optimālai lietošanai uzreiz, pelei nav nepieciešami draiveri. Turklāt tai ir G-Shift funkcija, ar ko viegli dubultot darbību skaitu, ko varat veikt ar jebkuru pogu, nodrošinot pilnīgu kontroli iecienītākajā MMO. Kā visos Logitech G-sērijas produktos, taustiņi ir programmējami, tādejādi varat izveidot paši savas komandas, saglabāt tās peles atmiņā un piekļūt tām ar vienu pieskārienu. Turklāt tās forma ērti atbalsta roku ilgstošās spēļu sesijās.

[img] /images/upload/20120620153143.jpg[/img]

“Logitech G600 MMO datorspēļu pele ir rezultāts intensīvai, tiešai testēšanai ar pieredzējušiem MMO geimeriem,” sacīja Marks Starrets, Logitech vecākais produktu menedžeris. “Īkšķa paneļa izstrādei pagāja daudzas pētījuma stundas, lai to būtu cik vien iespējams ērti un vienkārši lietot. Lietotāji sajutīs atšķirību pogās. Tās veidotas, lai samazinātu nogurumu no klikšķināšanas un netrāpītajiem klikšķiem, tādejādi varat spēlēt ar lielāku precizitāti tik ilgi, cik vēlaties.”

[img]/images/upload/20120620153333.jpg[/img]

Īkšķa paneļa RGB apgaismojums ir pilnībā pielāgojams ar vairāk nekā 16 miljoniem iespējamo krāsu kombināciju, ko varat izmantot, lai viegli noteiktu aktīvo profilu. Apgaismojumu var uzstādīt, lai tas spīd nepārtraukti vai pulsē, iestatīt atkārtojuma ciklu vai samazināt pēc lietotāja noteikta perioda vai neaktivitātes.

“Šī Logitech pele ir viena no labākajām – un ne tikai tāpēc, ka viņi ņēmuši vērā mūsu ieteikumus konstrukcijai,” sacīja Hals Hanlins, Rift producents. “Visi G-taustiņi dod jums priekšrocību spēlē.”

[img]/images/upload/20120620153455.jpg[/img]

[b]Cena un pieejamība[/b]

Sagaidāms, ka Logitech G600 MMO datorspēļu pele būs nopērkama no jūlija sākuma par Ls 56. Papildu informācijai, lūdzu apmeklējiet [url=http://www.logitech.com]www.logitech.com [/url] vai mūsu emuāru.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us