Jauna brīvība – drukāšana kustībā.

Absolūta mobilitāte kļūst arvien svarīgāka korporatīvajā biznesa pasaulē. Darbinieki pastiprināti pieprasa, lai varētu strādāt fleksibli un neatkarīgi no saviem darba galdiem un darba vietām. Viens no svarīgākajiem modernā biznesa aspektiem ir drukāšana no mobilās ierīces.

UAB “Konica Minolta Baltia” piedāvā EveryonePrint (EOP) – uz servera balstīts programmatūras risinājums, kas ļauj lietotājam izveidot drošu iekšēju mākoņtipa drukāšanas vidi savās kompānijās. Darbinieks var sūtīt drukāšanas darbu no sava viedtālruņa vai to, piemēram, izvietot uz centrālā servera un nosūtīt to jebkuram printerim tīklā, kad tas ir nepieciešams. Tā kā serveris parasti integrēts uzņēmuma IT vidē, konfidenciālā informācija nevar nokļūt nepareizās rokās. Šīs princips follow-me printing nepieprasa lietotnes instalācijas nepieciešamību uz jūsu personīgā datora vai mobilajā ierīcē. Izmantojot autentifikācijas funkciju, EveryonePrint var nokonfigurēt visiem iekšējiem un ārējiem lietotājiem. IT vadītājiem un administratoriem patiks EOP funkcionalitāte, kas iekļauj sevī follow-me printing un mobile printing bez nepieciešamības veikt izmaiņas klienta programmatūtrā.

EveryonePrint var būt noderīgs dažādās vidēs. Piemēram, birojā – nodrošinot Secure & Mobile drukāšanas risinājumus, kas ir instalēti lokāli klienta tīklā, un kas piedāvā iespēju darbiniekiem un viesiem drukāt no mobilam ierīcēm, un tajā pat laikā piedāvājot arī Secure Print risinājumu, kas ļauj drukāšanas darbus palaist multifunkcionālās iekārtās vai printeros, nepievienojot dārgus termināļus. Visas šīs funkcijas ir iekļautas EveryonePrint.

EveryonePrint var labi izmantot arī akadēmiskā vidē – dodot iespēju studentiem drukāt no saviem portatīvajiem datoriem vai citām mobilajām ierīcēm, neuzstādot papildus programmatūru vai draiveru uz ierīces. EveryonePrint var strādāt ar lielāko daļu no trešās puses uzskaites risinājumiem, tādiem kā Pcounter, dodot iespēju studentiem uzsākt drukāšanas darbu normālā veidā un atskaitīt kredītu no uzskaites sistēmas.

Tas ir vienkāršs risinājums ar vienkāršu administrēšanu. UAB “Konica Minolta Baltia” piedāvā demo versijas lejuplādi tieši no “Konica Minolta Baltia” interneta mājas lapas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us