Jau 5000 klientu lieto Lattelecom optisko internetu

Datuve jau rakstīja par Lattelecom 500 Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas ir pieslēdzams fiziskām personām un ir jaunums Latvijā. Lattelecom jau novembrī ir sasniedzis šajā gadā plānoto optiskā tīkla pieslēgumu skaitu Rīgā, šonedēļ pieslēdzot šo pakalpojumu jau 5000. klientam.

„Tas ir fantastisks rādītājs un biznesa panākums, kas liecina, ka Lattelecom stratēģiskais lēmums investēt līdzekļus optiskā tīkla infrastruktūras izbūvē, ir bijis pareizs – arī šajos krīzes laikos tirgū ir nepieciešamība pēc kvalitatīva pakalpojuma, un esam gandarīti, ka klienti atzinīgi novērtē optiskā tīkla priekšrocības – tehnisko kvalitāti un pakalpojumus, ko tas sniedz,” norāda Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Optiskā interneta lietotāji šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 50 Mbit/s, 100 Mbit/s un 200 Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Novembra sākumā Lattelecom optiskajā tīklā palielināja interneta ātrumu līdz pat 500 Mbit/s, kas ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā. Šo interneta jaudu iespējams abonēt VIP komplektā kopā ar citiem Lattelecom pakalpojumiem – interaktīvo televīziju (pieslēgums 4 televizoriem), dinamiskajām IP adresēm diviem datoriem, mājas Wi-FI komplektu, 5 individualizētām bezmaksas e-pasta adresēm un mājas telefonu arī īpašo zelta numuru.

Pirmie testa klienti optiskā interneta tīklam daudzdzīvokļu namos tika pieslēgti šī gada janvārī. Šobrīd „Nākotnes tīklam” ir pievienotas 766 mājas jeb vairāk kā 63 000 dzīvokļi Ziepniekkalnā, Pļavniekos, Purvciemā, Ķengaragā, Zolitūdē un Jelgavā. Darbi uzsākti arīdzan Daugavpilī.

Optiskā sadales tīkla kabeļi tiek vilkti kabeļu šahtās, kas ir daudz drošāk nekā gaisvadu instalācijas. Gaismas viļņus vadošās optiskās stikla šķiedras unikālais pieslēgums katram lietotājam, nodrošina pilnvērtīgu optiskā interneta pieslēgumu.

Ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam var pieslēgt vairākus datorus, televizorus un telefonu, neticamā ātrumā pārraidot un saņemot datus, vienlaicīgi izmantojot interaktīvās televīzijas pakalpojumus un skatīties HD televīzijas kanālus.

www.speedtest.lv – Lattelecom interneta pieslēguma ātruma mērīšanas rīks, ar kuru var pārbaudīt vai tiek nodrošināts solītais pakalpojuma minimālais ātrums no abonenta pieslēguma vietas līdz Latvijas interneta apmaiņas punktam.

http://itest.sprk.gov.lv/ – neatkarīgs Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas izveidots rīks, ko var izmantot jebkura Latvijas interneta pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu kvalitātes pārbaudei no pieslēguma vietas līdz Latvijas interneta apmaiņas punktam.

www.speedtest.net – viens no populārākajiem rīkiem, kā izmērīt ātrumu starp divām dažādām vietām visā globālajā tīmeklī, aprīkots arī ar dažādām papildus iespējām tiem, kam interesē nopietnāk iedziļināties tehniskās niansēs (piemēram, Pingtest u.c.).

Ja klientam ir aizdomas, ka netiek nodrošināts solītais minimālais interneta ātrums, piemēram, Lattelecom interneta pieslēgumam, pēc testu veikšanas ar speedtest.lv vai itest.sprk.gov.lv/, jāsazinās ar tehniskās palīdzības dienestu, jānosauc savs pakalpojuma saņēmēja numurs un jāizskaidro problēma, jo ātruma neizpildes iemesli var būt dažādi.

Noskaidrot, kurās mājās jau ir pieejams optiskais internets, var mājas lapā http://optika.lattelecom.lv. Turpat iespējams arī nobalsot par sev vēlamo adresi, tādējādi pasteidzinot savas daudzdzīvokļu mājas pievienošanu optiskajam tīklam.

Informatīvais pielikums

Kā pieslēgt Lattecom Optisko internetu

Ja tu jau esi Lattecom klients tu jebkurā laikā vari pieteikties Lattelecom Optiskā interneta pieslēgumam internetā (ja tava adrese atrodas Optiskā interneta pieslēgumu zonā) un papildināt savu interneta pieslēgumu no Lattelecom Mājas pieslēguma uz Lattelecom Optisko internetu.

Ja tu vēl nēesi Lattelecom klients tu jebkurā brīdī vari pieteikties ātrākajam internetam Latvijā ar ātrumu līdz 500Mbit/s.

Pieteikties Lattecom Optiskam internetam

Kā pieslēgt Lattelecom Interaktīvo televīziju

Ja tu jau esi Lattecom klients tu jebkurā laikā vari pieteikties Lattelecom Interaktīvās televīzijas pieslēgumam internetā un papildināt savu esošo pieslēgumu ar Lattelecom Interaktīvo televīziju un skatīties 67 populārākos TV kanālus.

Pieteikties Lattelecom Interaktīvai televīzijai

Šeit arī ir pieejama Lattelecom:

Interneta pieejamības pārbaude
Pēc telefona vai adreses

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us