IZZI Smart TV aplikācija sniedz iespēju piekļūt filmu un televīzijas raidījumu katalogam

IZZI ir pirmais telekomunikāciju uzņēmums Latvijā, kas sadarbībā ar LG piedāvā unikālu iespēju Smart televizoros izmantot īpaši izstrādātu aplikāciju, kas dod iespēju piekļūt filmu un televīzijas raidījumu katalogam.

„Mēs šobrīd esam vienīgais telekomunikāciju uzņēmums, kas izstrādājis īpašu aplikāciju IZZI Smart TV, kura sniedz iespēju aplūkot ekskluzīvu saturu, izmantojot mūsdienīga televizora sniegtās funkcijas,” skaidro IZZI attīstības direktore Sandra Kraujiņa. „Realitātē tas nozīmē, ka ikviens, kuram ir LG Smart televizors, var izmantot IZZI izstrādāto aplikāciju un skatīties katalogā ievietotās filmas, raidījumus un citus videomateriālus sev izdevīgā laikā. Jāuzsver, ka mēs nemitīgi strādājam un pilnveidojam katalogā pieejamo videomateriālu klāstu. Turklāt šis ir tikai pirmais no inovatīvajiem pakalpojumiem, ko šogad plānojam sniegt mūsu klientiem.”

Pakalpojums ir pieejams visiem, kuriem ir LG Smart TV ar tam pieslēgtu internetu. Lai sekmīgi izmantotu pakalpojumu, minimālajam garantētajam interneta ātrumam ir jābūt vismaz 2.5 Mbit/s. Informāciju, kā pievienot LG Smart televizoru internetam, var atrast LG mājas lapā LG Smart TV sadaļā ([url=http://www.lg.com/lv/microsite/Smart-tv/]www.lg.com/lv/microsite/Smart-tv/[/url]).

Lai skatītos izvēlēto filmu vai raidījumu no IZZI Smart TV kataloga, nepieciešams reģistrēties interneta mājas lapā tv.izzi.lv sadaļā Smart TV (tv.izzi.lv/registracija) un apmaksāt piekļuvi ar norēķinu karti, kā rezultātā pakalpojums būs pieejams 30 dienas. Pirmoreiz aktivizējot un apmaksājot pakalpojumu, saņemsiet papildus bezmaksas 7 kataloga izmantošanas dienas. Pēc apmaksas veikšanas klients ar reģistrēto lietotājvārdu un paroli varēs piekļūt abonētajam katalogam savā LG Smart TV televizorā, izmantojot aplikāciju IZZI Smart TV.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us