IZZI papildina TV kanālu klāstu

Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs IZZI, atsaucoties klientu pieprasījumam, papildinājis televīzijas programmu klāstu digitālās televīzijas klientiem ar diennakts pokera kanālu Propoker, kā arī jaunu humora tematikas kanālu Comedy TV.

„Domājot par klientu ērtībām, IZZI īpašu uzmanību pievērš televīzijas programmu tematikai un klientu pieprasījumam, tādēļ pieņemts lēmums uzsākt divu jaunu kanālu pārraidi,” skaidro uzņēmuma attīstības direktore Sandra Kraujiņa, norādot, ka šo gadu uzņēmums velta programmu klāsta un tīkla modernizācijai. Tā, piemēram, izmantojot maģistrālo optikas tīklu, notika Rīgas kabeļtelevīzijas galvasstaciju apvienošana. Rezultātā Rīgā nodrošināta augstāka līmeņa TV programmu signāla stabilitāte un kvalitāte un televīzijas programmu piedāvājums, mazpieprasītus kanālus aizstājot ar jauniem, populāriem kanāliem.

Propoker ir Krievijā pirmais diennakts televīzijas kanāls, kas veltīts kāršu spēlei pokeram. Programma orientēta uz visplašāko auditoriju: tiem, kas spēlē, kas vēlas iemācīties to darīt, kas vēlas labāk iemācīties spēlēt pokeru, un tiem, kas seko līdzi šai kāršu spēlei. Kanālā ikviens interesents varēs skatīties pokera skolu, pokera jaunumus, pokera turnīrus, mākslas un dokumentālās filmas par kanāla tematiku, kā arī izklaides sižetus. Plašāk par jauno kanālu var uzzināt www.tvpropoker.com.

Comedy TV ir izklaides kanāls, kurā skatāmas tādas popularitāti ieguvušas pārraides kā Naša Russia, Comedy Woman, Bešnl Geographic u.c. Tikai Comedy TV var redzēt ekskluzīvus Comedy Club materiālus, kurā piedalās Krievijas, Ukrainas un Kaukāza valstu labākie humoristi. Vairāk informācijas var iegūt interneta vietnē www.comedyclub.ru.

Sākotnēji televīzijas kanāla Propoker testa versija būs redzama digitālās televīzjas klientu Bāzes pakā, tādējādi to ir iespējams pieslēgt vairāk nekā 110 000 mājsaimniecībām Rīgā. Savukārt kanāls Comedy TV iekļauts Krievu pakā. Jauno kanālu saturs aplūkojams arī IZZI īpaši izveidotajā interneta televīzijas programmā www.tv.izzi.lv.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us